Berat Albayrak: Türkiye ekonomisi dönüm noktasında!

Hocam her zaman doğruyu söylüyorsunuz.

Doğru olmasına doğru da kimseye anlatamıyoruz. Dışarda bunları söylesen vatan haini ve terörist ilan edilirsin. O derece saçma bir duruma geldik. Halkın çoğu ciddi manada uyuşmuş durumda.

İnşaat mühendisliği 3.sınıfı öğrencisiyim. Derslerim gayet iyi gidiyor. Stajımı yeni yaptım. Ve bu kadar emek veriyorum ama ilerde ev araba alabilecekmiyim diye düşünüyorum. Yurtdışında benim seviyemdeki insanlar okurken part-time çalışıp araba alabiliyorlar, umarım anlatabilmişimdir.

Dolar 8 TL olmuş bu devirde PC toplanmaz!
Berat bakanımız böyle dediyse zıttı olur arkadaşlar. Demek ki Dolar 10 TL' de olacak.

Bende gelecekteki mesleğimi inşaat müh. Yapmayı düşünüyorum.

Hocam bizim ülkeye yararlı olmamıza 5 sene var. Ülke şu anda böyleyse 5 sene sonra nasıl bir bataklığa girecek hayal edebiliyor musun? Hiçbir yatırımcı artık ülkeye gelmiyor. Ülkeye doviz girmeyince TL değer kaybediyor. Dış borçlar falan 5 sene sonra nasıl olur acaba. Belkide dalga geçtiğimiz Yunanistan'ın bile bizden daha iyi ekonomisi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…