Berbat altyapı için ne yapılmalı?

Spooderman

Hectopat
Daha fazla  
Evim şu an 1200 metre uzaklıktaki santrale bağlı fakat buraya uzaklığı 200 metre olan diğer evimiz santrale 260 metre uzaklıkta. Şu an oturduğum eve 400 metre uzaklıkta 2018'de yapılmış tip 23 saha dolabı var ama bir türlü bağlamadılar. Cimer'e yazdım ama 14 Mbps hızım 5 Mbps'ye düştü. Taşınmaktan başka çözüm varsa açığım, eğer parayla olabilecekse 2000 TL'ye kadar verebilirim.

Evim şu an 1200 metre uzaklıktaki santrale bağlı fakat buraya uzaklığı 200 metre olan diğer evimiz santrale 260 metre uzaklıkta. Şu an oturduğum eve 400 metre uzaklıkta 2018'de yapılmış tip 23 saha dolabı var ama bir türlü bağlamadılar. Cimer'e yazdım ama 14 Mbps hızım 5 Mbps'ye düştü. Taşınmaktan başka çözüm varsa açığım, eğer parayla olabilecekse 2000 TL'ye kadar verebilirim.

Benim internetim 7 download 0.30 uploadım var ve Türkiye'de yaşıyoruz dostum internet konusunda alt yapın yoksa yapacak pek bir şeyin yok hatta hiçbir şeyin yok.

Ya da Twitter'dan Yusuf Kıraç a yazın fiber istediğinizi söyleyin Bölgenizdeki müdürlük projeye uygun görürse fiber dönüşüm yapar.

Fiyat karşılığı fiber altyapı çekiyorlar diye duymuştum. Arayıp sorabilirsiniz.

Fiber altyapısı çektirebilirsin ama yüksek fiyat isteyebilirler

Tekrar cimere yazın belki tamamen kesilir ve yeni bağlantı yaparlar.

Şaka bir yana. Fiber hat olmasına rağmen bana sadece 24 Mbps veriliyordu. Mecburen kabul ettim ama modemi teslim eden eleman tanıdık çıkınca bir şeyler yaparak 1 hafta sonra 50 Mbps bağlattırdı. Eğer sağlayıcının elanlarına rica ederseniz belki.

Santrale 1200 metre uzaklıkta olan eve 200 metre uzaklıkta olan diğer evin santrale olan uzaklığı 1400-1000 metre aralığında olabilir ancak.

Geri
Yukarı