Berk "Beta" Bayındır Hayatını Kaybetti

Bence yüksek ihtimal cinayet. Şarkılarını dinleyince biraz fikrim değişiyor ya, sanki her şey planlı gibi...

Ama çarpa çarpa düşmesi de pek intihar gibi gelmiyor. Halen yok mu kesin bir cevap? :(

Bence yüksek ihtimal cinayet. Şarkılarını dinleyince biraz fikrim değişiyor ya, sanki her şey planlı gibi...

Ama çarpa çarpa düşmesi de pek intihar gibi gelmiyor. Halen yok mu kesin bir cevap? :(
Akşamında kız arkadaşı ile kavga ettiği söylentileri vardı. Sabahına düşmüş ya da başka bir şey olmuş.

Zaman ayarlı. Beta intihar edecek birisine benzemiyor hiç, gerçi mutlu gözükmeye çalışan insanlar da var aslında...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumları incelediğimde aklıma şu da geldi:
Beta 9 şarkısında şunu demişti; "benim adım çıkmış 9'a, indirmem 8'e"

8. kattan düştü. 9. kattan da düşebilirdi ama değil mi? Ama yeni bugün şarkısını dinlediğimde tekrar fikrim değişiyor... Çok garip. Bu olay iyice araştırılmalı kesinlikle bu kadar basit olmamalıydı...

Beta 9 şarkısında şunu demişti; "benim adım çıkmış 9'a, indirmem 8'e"
Hayır, Anıl PİYANCI bir şarkısında "Rapin adı çıkmıştı 9'a biz indirdik 8'e" sözünü kullanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BETA'da bu söze karşılık bunu söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı