Berker Güngör kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alakasız değildi aslında, buradan görmüştüm.
Çok da alakasız değilmiş. O zaman bilmeyen başkaları için yeni konu açıp cevaplandırılması istenmiş. Art niyet aramaya, %100 doğru olan verilere göre yapılan bir söyleme karşı çıkmaya gerek var mıymış? Bence yoktu. :D

Forum adım Saboteur, Türkçesi sabotajcı. Birisi çıkıp bana sabotajcı olarak hitap edebilir, benim için sorun yok. Eskiden de Troll deniliyordu adımdan dolayı zaten. 1989 yılından önce olan bir olay için "sen doğmadan X yıl önce" diye bir bilgilendirme de yapabilir. Bunda da bir sorun yok.

Her neyse, bu konuyu ben açmadım. İradem dışında açılmış, silinmesini istiyorum kilitlenmesini değil.
Konu silme işlemi Sosyal'de bulunmuyor. Bazı konuların içerisinde "konu içinde konu (TiT / Thread in Thread)" oluştuğunda ilgili mesajlar seçilip, taşınarak yeni bir konu olarak birleştirilir. Bundan doğal bir işlem olamaz zaten.

Ayrıca, ben de üslupta herhangi bir sorun göremedim. Aksine profesyonel ve gündelik hayatta oldukça fazla karşılaşabileceğiniz bir tanımlamadır "sen doğmadan önce" kalıbı. Zira sizden daha eski olayları ancak bu şekilde "labuali" davranmadan betimleyebilirler. Tabii yeni jenerasyon "sen bilmezsin, deden bilmez, dedenin dedesi hiç bilmez ama baban iyi bilir" tarzı gereksiz tanımlamaları sevdiği için alışık olmamanız gayet normal bu kalıba. :)

İşin özeti, herhangi bir hitap hatası yok burada. Birisi boşu boşuna duyar kasmaya çalışmış, fakat her zaman olduğu gibi gereksiz duyarı kasmaya çalışanın elinde olay patlamış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı