Berker Güngör ve Özay Şen İkilisi

Ben genelde oyunları internetternetten araştırdığım için dergilere para vermem. Fakat CHİP'in 2013 yılı dergilerinin 12 ayı da mevcut. En son 2014 ocak aldım ondan sonrada daha almadım. Sarması pek.

Amaç oyun araştırma değil. Sonuçta her yayımlanan oyunu oynamıyorsun. Ama okumak keyif veriyordu. Kitap alırım, dergi alırım... Güzel şeyler bunlar. Kendi yaşantıma başladığımda orijinal film almayı da düşünüyorum. :) Bana ait bir köşe. Canın sıkıldığında bilgisayardan çok daha fazla çeşit olan alternatifler. Diyeceğim mesela ben eskiden bunlara bakmışım, bir göz atayım. :) Yeni dergiler, ansiklopediler, kitaplar... Herkesin böyle bir köşesi olmalı bence. Bunun yanı sıra PC net ve Chip'te var. Chip 1 tane almışım ama... :)

Amaç oyun araştırma değil. Sonuçta her yayımlanan oyunu oynamıyorsun. Ama okumak keyif veriyordu. Kitap alırım, dergi alırım... Güzel şeyler bunlar. Kendi yaşantıma başladığımda orijinal film almayı da düşünüyorum. :) Bana ait bir köşe. Canın sıkıldığında bilgisayardan çok daha fazla çeşit olan alternatifler. Diyeceğim mesela ben eskiden bunlara bakmışım, bir göz atayım. :) Yeni dergiler, ansiklopediler, kitaplar... Herkesin böyle bir köşesi olmalı bence. Bunun yanı sıra PC net ve Chip'te var. Chip 1 tane almışım ama... :)

Bir şey daha soracaktım. Yaptığın caps recep abinin hangi videosundan alıntı ?

Yarın Youtube'a koyup paylaşırım ama telif hakkı cart curt. Recep Baltaş burada, derginin sahibi burada... Gözlerinin önünde telif hakkından suçlu duruma düşmeyeyim. Recep Baltaş sakınca yok derse koyarım. :) Sonuçta dergiyi alanlara özel yapılıyordu. :)

Dediğim gibi önceden sıkı takip ediyordum. Technopat'ı keşfetmemde şöyle oldu. Ansızın aklıma Recep Baltaş geldi, dedim ya böyle biri vardı, yazayım bakam Google'a ne çıkacak dedim. Technopat Youtube sayfasını buldum. Oradan da burayı keşfettim. :)

Birde bunun gibi Levid özel bölümleri vardı. Oyun turnuvaları, röpörtajlar... Recep Baltaş ile röpörtaj da var. Eray ile birlikteydiler. :D Her DVD içinde yok ama Levid.

- - - Güncellendi - - -

Bir şey daha soracaktım. Yaptığın caps recep abinin hangi videosundan alıntı ?

178. sayı Kasım 2011. Level DVD içinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
2010 yılının 3. ayından bu yana LEVEL dergisini aralıksız satın alıyorum.
Koleksiyonum baya bir birikti.
En sevdiğim kişi Tuna Şentuna :).

Yapılan oyun turnuvalarını seviyordum ben, ofisin içini filan görmek nedense izleyici olarak çok hoşuma giderdi o ortam... Technopat'ın da var mesela Youtube kanalında bir video. Berker Güngör telefon ile ofisin içini gösteren bilgisayarın başınayken bir video çekmiş. Neden bilmiyorum ama hoşuma gidiyor. :)

------

Nerede gördüğümü hatırladım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 32:22 civarı telefonun görüntü performansını gösterirken görmüştüm. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı