Berker Güngör ve Özay Şen İkilisi

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bu ikilinin videolarda daha fazla yer alması lazım. 1 saat 20 dakikamı keyifle gülerek geçirdim. Berker Güngör'ün genel kültürce zengin oluşu anlaşılıyor. Özay Şen'in komik yorumları ile de can buluyor. :) Ve iki tarafında bildiği konular ile oyundan kopup sonra biz buraya nereden geldik muhabbeti oluyor. Oyunda koşarken yok olan insanlar, sağlıksız beslenme ile ölen insanlar... Tabi bunlar ikilinin yorumlarıyla ortaya çıkıyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video kalitesi çok iyi. Adil kullanım kotası dolduğu için 720p ile izledim. Bu ikilinin izlemediğim videolarını bakıyorum şimdi 5 Şubat'ta koydukları bir video buldum. Hemen bitmesin onu da yarın izlerim. :D

Tabi her ikilinin ayrı komik özellikleri var. :) Ali Güngör, Recep Baltaş, Özay Şen, Berker Güngör... 4'ün 2'lisi kombinasyonundan 6 farklı ikili çıkıyor ortaya... :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel yorumun için çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Technopat ailesi sonrasında şahsen. Keyifle izliyorsanız, bizim için ne ala =) İlerleyen günlerde yeni videolarla da beraber olacağız.

ETS 2: Going East videosunu izlemeyen varsa izlesin. Sonunda "Hiçbir Özay zarar görmemiştir." yazıyor. :D

Ben de bu videolardan çok keyif alıyorum. Sıklığı arttırılırsa çok iyi olur. Baba Oğul incelemeleri de çok güzel.

Berker Güngör'ün LEVEL Türkiye'nin kurucusu olduğunu bilmeyenler var mı?

Bu yorumu görünce amaçsızca ekrana baktım. :) Nutkum tutuldu. Bir yandan da başında böyle birisinin olduğuna sevindim. Bir de ben Technopat'ın dergisi çıksın mı diyordum. Level'imiz varmış. :) Eskiden ne çok alırdım. Taşındığımız sırada 1 koli dergi kayıp oldu. Küçük bir dergisinde kullanmadığım online oyun için kod vardı. Onun için üzülmüştüm. Geriye 5, 6 tane kaldı. Ne zamandır almıyorum. Şu marotondan kurtulayım her şeyi yapacağım herhalde ha, sağa sola yazıyorum. :) Dergiye de abone olurum herhalde...

i47V1AP.jpg

Kalan sağlar bizimdir. :)

Levid'den bir caps hazırladım. Video böyle başlıyordu. :) Bir tanesinde bu işe atıldığı tecrübeyi ne kadar sürede profesyonel olarak çalıştığını söylüyordu. Bulamadım onu...

v8fikmh.jpg

Bu son cümleyi nasıl söylüyor bilmiyorum. Videoda tekerleme gibi söylüyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yorumu görünce amaçsızca ekrana baktım. :) Nutkum tutuldu. Bir yandan da başında böyle birisinin olduğuna sevindim. Bir de ben Technopat'ın dergisi çıksın mı diyordum. Level'imiz varmış. :) Eskiden ne çok alırdım. Taşındığımız sırada 1 koli dergi kayıp oldu. Küçük bir dergisinde kullanmadığım online oyun için kod vardı. Onun için üzülmüştüm. Geriye 5, 6 tane kaldı. Ne zamandır almıyorum. Şu marotondan kurtulayım her şeyi yapacağım herhalde ha, sağa sola yazıyorum. :) Dergiye de abone olurum herhalde...

i47V1AP.jpg

Kalan sağlar bizimdir. :)

Ben genelde oyunları internetternetten araştırdığım için dergilere para vermem. Fakat CHİP'in 2013 yılı dergilerinin 12 ayı da mevcut. En son 2014 ocak aldım ondan sonrada daha almadım. Sarması pek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı