Çözüldü Berserk'in anime ve mangası hangi sırayla okunup izlenmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kresilias

Decapat
Arkadaşlar herkese merhaba, "berserk" serisine YouTube'daki izlediğim bir videoda hayran kaldım. Yalnız bu serinin mangasının daha iyi olduğu söyleniyor, ardından mangadan sonra anime serisinin izlenmesi gerektiği söyleniyor. Ben yeni başlayacak biri için mangada hangi yerden başlanır ve bitirilir, ardından anime serisi ve film serileri hangi sırayla izlenir öğrenmek istiyorum. Bu konuda gerçekten bilgili arkadaşlar var ise fikirlerini belirtirse sevinirim veya herhangi bir internet sitesine ait doğru sıralamanın olduğu kaynağı belirtip okuma/izleme sırasını link olarak verirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Animesini izlemene gerek yok ama mangasını kesinlikle oku.
Animeyi izleyeceksen berserk 1992'den başla 2 sezon berbat ötesi CGI var çoğu kişi önermez en temizi mangada güncele gel ondan sonra animesini izle bence.
Animesini izlemene gerek yok ama mangasını kesinlikle oku.
Animeyi izleyeceksen berserk 1992'den başla 2 sezon berbat ötesi CGI var çoğu kişi önermez en temizi mangada güncele gel ondan sonra animesini izle bence.

Çözüm

Geri
Yukarı