Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

2 maçta 6 gol attığımız takımın taraftarı emoji atıp üstüne bir de cevap vermeye yüz mü buluyorlar? 2 haftaya o yüzünüzden eser kalmayacak.

Halen daha geçen senede takılı kalmışlar çok komiksiniz gerçekten. Ondan önceki sezonda içeride de dışarıda da yendik Galatasaray'ı. Cresponun tüm gslileri susturmasını, oyuncu 1907 elendi pankartını boşuna yaptığınızı, Zajc'ın sizi boş geçmediği maçları unutmuşsunuz. Tabii biz geçmiş geçmişte kaldı diye dillendirmiyoruz 2 yıl önceki dublemizi ama siz dilinizden düşüremiyorsunuz fark burada ortaya çıkıyor :)

2 maçta 6 gol attığımız takımın taraftarı emoji atıp üstüne bir de cevap vermeye yüz mü buluyorlar? 2 haftaya o yüzünüzden eser kalmayacak.

Derbilerden konuşacaksak önce kimin daha çok derbi galibiyeti var ona bak. Tek maçta 6 gol yiyen takımın taraftarı bir de emoji atıp, cevap vermeye yüz mü buluyor? İşinize gelince bakkal sıkışınca eski defterleri açar diye gezersiniz ama tabii😀

Tüpraş Stadyumunda ilk mağlubiyet. Beşiktaş pozisyon bile çıkartamadı. Kime yazar artık bilemiyorum. Beşiktaşlı birine sormak daha doğru olur. Ayrıca maçta çok faul vardı, uzatmalar vesaire ama gram derbi havası yoktu. Mert Günok olmasa fark daha da artardı.

Rıza hocaya yazar.

Derbilerden konuşacaksak önce kimin daha çok derbi galibiyeti var ona bak. Tek maçta 6 gol yiyen takımın taraftarı bir de emoji atıp, cevap vermeye yüz mü buluyor? İşinize gelince bakkal sıkışınca eski defterleri açar diye gezersiniz ama tabii😀
Ben sana daha bu sene yaşanan bir olaydan bahsediyorum sen gidip 20 sene önceki maçtan bahsediyorsun sonra eski maçlardan bahsediyor diye yazıyorsun. Bizim de size karşı 7-0 galibiyetimiz var bundan bahsediyor muyum? Hayır. Çünkü çok eski ve geçmişte kalmış. Kaldı ki 10 senedir şampiyon olamayan ve yine 20 küsür senedir Şampiyonlar Ligi yüzü bile göremeyen bir kulüp taraftarı olmana rağmen çok iyi bir mazeretin varmış gibi mesaj kasmaya devam ediyorsun. Ayrıca derbi bakımından 3-5 galibiyet fazlanız var diye bunu bir başarı olarak sunman da ironik. Hangi takımın tarihi daha dolu, yurt dışında ülkesini kim daha başarılı bir şekilde temsil etmiş ve adını duyurmuş, önce bunları öğrenmeni tavsiye ederim.

Bunların derbi galibiyetinden daha önemli olduğunu öğrendiğin zaman tartışmaya devam edebiliriz. Şimdi yine tek bildiğin iş olan "emoji" basmana devam edebilirsin.

Özür diliyorum, burada okumayı bıraktım ve emojiyi bastım. Devamında çok önemli şeyler dediysen bilemem ama daha kaydı olmayan ve bana gösteremeyeceğin bir sözde oynanmış maçı yazman iyi güldürdü. Kaçtı bunun tarihi?
Küçük kardeşim, 16 yaşında bir çocuksun daha. Bilgin olmadığı konularda fikrin de olmasın. Yaşına erken baksaydım bu tartışmayı daha uzatmazdım zaten. Gidip derslerine çalışmanı tavsiye ederim. İnternet aleminde başıboş zaman geçirmen senin gelişimin için iyi değil.

Küçük kardeşim, 16 yaşında bir çocuksun daha. Bilgin olmadığı konularda fikrin de olmasın. Yaşına erken baksaydım bu tartışmayı daha uzatmazdım zaten. Gidip derslerine çalışmanı tavsiye ederim. İnternet aleminde başıboş zaman geçirmen senin gelişimin için iyi değil.

Ah ah, oradaki yaşı sallayıp geçmiştim aslında ama sana bayağı bir üzüldüm. Bunu bile düşünmemişsin. Biraz profil mesajlarımı oku belki görürsün nasıl değiştireceğimi bile sormuştum aslında. Klasik hiçbir şey bilmeden yorum yapmaya devam.

Biraz profil mesajlarımı oku belki görürsün nasıl değiştireceğimi bile sormuştum aslında
Ne gireceğim senin profiline? Ne işim olur senin gibi bir insanın profilinde? Şu an sana cevap yazmamı geçtim, işimi gücümü bırakıp, senin gereksiz mesajlarının arasından bahsettiğin mesajları mı bulacağım bir de? Oldu paşam. Foruma kayıt olurken gerçek yaşını giremeyen bir insan ile münakaşaya giriyormuşum halbuki. Bundan sonraki cevaplarına mesaj yazmayacağım gibi, okumayacağım bile.

Geri
Yukarı