Beşiktaş - Galatasaray derbi tahmini

Hakemlerle kazanılan bir maç daha. Cenk'in pozisyonu, kırmızı kart olmayan bir kart. Ve çok daha fazlası.
Cenk'in pozisyonu penaltı değil, Colley'in Barış Alper'e yaptığı müdahale de net kırmızı. Yenilginize bahane aramayın şimdi. 2 pozisyon da gayet temizdi. Tabii yine de siz ağlaklara bahane vermeye yetti, şaşırmadım.

Cenk'in pozisyonu penaltı değil, Colley'in Barış Alper'e yaptığı müdahale de net kırmızı. Yenilginize bahane aramayın şimdi. 2 pozisyon da gayet temizdi. Tabii yine de siz ağlaklara bahane vermeye yetti, şaşırmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GS gerekeni yapıyor, boş ver.

Sizden çok "penaltı, şike!" diye ağlayan taraftara ithafen söyledim onu. Kişisel algılamayın.

Yok hocam şika varsa vardır yoksa yoktur ama burada diğer maç gibi değil ama hakem desteği vardı bunu bence herkes kabul etmeli hakem desteği vardı onun dışında penatıı olması gibi falandı. Ben itiraz etmem açık konuşayim.

Yok hocam şika varsa vardır yoksa yoktur ama burada diğer maç gibi değil ama hakem desteği vardı bunu bence herkes kabul etmeli hakem desteği vardı onun dışında penatıı olması gibi falandı. Ben itiraz etmem açık konuşayim.
Penaltılık pozisyon yoktu. Cenk'in pozisyonunu size burada açıklamıştım. Colley'in pozisyonunu da açıkladım.
Gayet temiz maçtı. Yenilgiyi kabulleneceksiniz.

Geri
Yukarı