Beşiktaş-Galatasaray derbisi hakemin yanlış kararları düşünceleriniz?

Vaktim seninle "sıfırdan" 90 dakika maç izleyecek kadar değersiz değil. Birazcık objektiflik olsa içinde gelip burada konu açmak yerine, yönetimin değişmesi için bir eylemde bulunurdun. Fenerbahçe'ye olan sevdam büyük ama karakterimden ödün verecek kadar değil. Fenerbahçe için canımı da verecek olsam, bu Galatasaray'ın en iyi ve başarılı kulüp olduğu gerçeğini değiştirmez. Hakem hataları yüzünden averajla şampiyonluk kazandınız, o konuyu açtığımda bilinçsizce saldırma ve aşağılama eyleminde bulunacağın için hiç girmiyorum. İyi sosyaller sana.

Keşke hepiniz abdülkerim gibi olsanız ama maalesef durumun bu, kendimi açıkca ifade edebiliyorum aşağılama kısmına sen girmişsin burayı terketmek en mantıklı karar olmuş. Umarım bir gün Türk futbolu hakkında yeterli bilgi birikimin olur da böyle şeyleri ulu orta yerde söylemezsin, zira Kadıköy'de bile olsan bu düşünceyle muhtemelen almazlar. 'iyi sosyaller sanada'.

Beşiktaşlıyım. Ama neyi konuşuyoruz ki daha? Ahmet Nur Çebi ve yönetimini konuşmamız gerek. Bu maçı ya da hakemleri değil.

Eki Görüntüle 1987270
Takım kötü diye o zaman hiç ses etmeyelim her maç saçma sapan kararlarla doğrasınlar, zaten yönetim uyuyor taraftar da ses çıkarmazsa ne olacak bu takım?

Ghezzal'ın Icardi'nin ayağına vurduğu pozisyon penaltı ama Amir'in eline çarpan topa penaltı vermemeliydi, aynısı Beşiktaş Antalyaspor maçında olduğunda kafadan gelen top yakın mesafede ele çarpıyorsa penaltı olmaz diyerek vermemişlerdi ki olması gereken de o, bunun da verilmemesi lazımdı. Hakem standardı yok.

Takım kötü diye o zaman hiç ses etmeyelim her maç saçma sapan kararlarla doğrasınlar, zaten yönetim uyuyor taraftar da ses çıkarmazsa ne olacak bu takım?

Ghezzal'ın ıcardi'nin ayağına vurduğu pozisyon penaltı ama Amir'in eline çarpan topa penaltı vermemeliydi, aynısı Beşiktaş antalyaspor maçında olduğunda kafadan gelen top yakın mesafede ele çarpıyorsa penaltı olmaz diyerek vermemişlerdi ki olması gereken de O, bunun da verilmemesi lazımdı. Hakem standardı yok.

Yanlış hatırlamıyorsam Amir'in eline çarpan frikik öncesi icardi ofsaytta ama o da görmezden geliniyor.

Fakat bazı tenis severler hakemin çok iyi yönettiği kanaatinde.

Öncelikle bir maçta sarı kartlara orta sahadaki faullere göre hakem kötü vs. demiyorum artık özellikle bizim ligde. Her maç kırmızı, penaltı hatası oluyor çünkü. Mert'in pozisyonu direkt kırmızı tartışmasız. Mert gittikçe elini açıyor ve topun yönünü değiştiriyor, bariz gol şansı İcardi boş kaleye yuvarlayacaktı o el olmasaydı. Ghezzal İcardi pozisyonunda direkt ayağa vuruyor zaten direkt penaltı verilmeliydi. Amir'in pozisyonunun tartışılıyor olması harbi komik olmuş, adam elini 10 metre açıyor çok net bir şekilde penaltı. Aynı şeyi bizim aleyhimize de yaptılar olması gerekende o zaten. El doğal konumda falan değil, saçma sapan açık. Maçın hakeminin de Halil Umut Meler olması doğru seçimdi. Bu çöplük arasında en iyi hakem o kötünün iyisi denilebilir. Halil Umut Meler Galatasaraylıdır fanatiktir demekte kusura bakmayın objektif olamadığınızı gösteriyor. Algı yapmaya giriyor artık bu durum, maçta beşiktaş'ın aleyhine bir tane önemli şey yok, Galatasaray'ın ise direkt penaltısı verilmiyor.

Öncelikle bir maçta sarı kartlara orta sahadaki faullere göre hakem kötü vs. demiyorum artık özellikle bizim ligde. Her maç kırmızı, penaltı hatası oluyor çünkü. Mert'in pozisyonu direkt kırmızı tartışmasız. Mert gittikçe elini açıyor ve topun yönünü değiştiriyor, bariz gol şansı icardi boş kaleye yuvarlayacaktı o el olmasaydı. Ghezzal icardi pozisyonunda direkt ayağa vuruyor zaten direkt penaltı verilmeliydi. Amir'in pozisyonunun tartışılıyor olması harbi komik olmuş, adam elini 10 metre açıyor çok net bir şekilde penaltı. Aynı şeyi bizim aleyhimize de yaptılar olması gerekende o zaten. El doğal konumda falan değil, saçma sapan açık. Maçın hakeminin de Halil umut meler olması doğru seçimdi. Bu çöplük arasında en iyi hakem o kötünün iyisi denilebilir. Halil umut meler galatasaraylıdır fanatiktir demekte kusura bakmayın objektif olamadığınızı gösteriyor. Algı yapmaya giriyor artık bu durum, maçta Beşiktaş'ın aleyhine bir tane önemli şey yok, Galatasaray'ın ise direkt penaltısı verilmiyor.

Benim yazdığım gayet objektif, ghezzal penaltı zaten diyorum ama gedsona atılan dirsek, frikik öncesi icardi ofsaytı ya da frikiğe çalınan düdük bile faul değildi. Halil umut meler sonradan getirilmiştir, normalde yapay zeka atama yaparken bu maçta niçin değişti siz bunu düşünün. Pfdk erden Timur hakkında niçin inceleme başlattı bir araştırın derim.

Benim yazdığım gayet objektif, ghezzal penaltı zaten diyorum ama gedsona atılan dirsek, frikik öncesi icardi ofsaytı ya da frikiğe çalınan düdük bile faul değildi. Halil umut meler sonradan getirilmiştir, normalde yapay zeka atama yaparken bu maçta niçin değişti siz bunu düşünün. Pfdk erden Timur hakkında niçin inceleme başlattı bir araştırın derim.
Dirsek atılmıyor gedsona adam elini koyuyor gedsonun yüzünün altına geliyor, gedson paşam da yüzünü tutsun anca. Frikik öncesi pozisyonu hatırlamıyorum.

Ghezzal'ın Icardi'nin ayağına vurduğu pozisyon penaltı ama Amir'in eline çarpan topa penaltı vermemeliydi, aynısı Beşiktaş Antalyaspor maçında olduğunda kafadan gelen top yakın mesafede ele çarpıyorsa penaltı olmaz diyerek vermemişlerdi ki olması gereken de o, bunun da verilmemesi lazımdı. Hakem standardı yok.
Maalesef Beşiktaşı o hale getirdiler ki artık bu sayılanların hiçbir önemi yok benim için.

Tenis izlemeye devam bro, özet izleyip yorum yapmaya da aynen devam.
Özet izlemek mi 🤣 Tamamını izledim maçın objektif bir Fenerbahçeliyim. Senin de ne kadar objektif olabileceğin profil fotoğrafından belli 🤣 Galatasaray Bayern maçında neler yaptı nerenle izledin bilmiyorum da bu adamlar ligin en iyisi zırlamaya gerek yok. Size 8-10 tane atarlar sonraki maçta merak etmeyin😅

Geri
Yukarı