Beşiktaş'ın borcu nasıl kapanır?

yigitt9t2

Femtopat
Daha fazla  
Beşiktaş'ın borcu nasıl kapanır? Tamamen merak ettigim icin soruyorum. Anlayan var mı bu islerden? Ayrıca borcu 8.2 milyar Türk lirası.

Son düzenleyen: Moderatör:
O borç kapanmaz.

Düzelmek için Avrupa'da sürekli başarı elde etmek lazım. En çok gelir oradan geliyor. Türkiye liginde şampiyonluk gelirleri falan bir şeye yaramıyor. Bunun dışında oyuncu satışı lazım. Altyapılar zayıf, Avrupa kulüplerine göre kat kat daha az başarılı futbolcu çıkartabiliyoruz.

O borç kapanmaz.

Düzelmek için Avrupa'da sürekli başarı elde etmek lazım. En çok gelir oradan geliyor. Türkiye liginde şampiyonluk gelirleri falan bir şeye yaramıyor. Bunun dışında oyuncu satışı lazım. Altyapılar zayıf, Avrupa kulüplerine göre kat kat daha az başarılı futbolcu çıkartabiliyoruz.

Kapanmazsa ne olacak hocam batacak mı kulüp?

Beşiktaş'ın borcu nasıl kapanır? Tamamen merak ettigim icin soruyorum. Anlayan var mı bu islerden? Ayrıca borcu 8.2 milyar Türk lirası.

Kolay kolay kapanmaz hocam ben size şimdiden söyleyeyim.

Beşiktaş'ın borcu ödenmezse sonu o olur.
Beşiktaş'a bir şey olmaz. Borçların artmasının bir sebebi de kur sürekli yükseliyor. Döviz borçları sürekli artıyor.

Bu borçların kapanacağını düşünmüyorum ben, böyle gider. Batar mı? Bence batmaz. Bursaspor ile Beşiktaş'ı aynı kefeye koyamazsın. Bursaspor'un geliri yok, Beşiktaş'ın geliri Bursaspor'un bilmem kaç katı. Anadolu kulübü diğeri. Anadolu kulüpleri yönetilemiyor.

Son düzenleme:
Kulüpler bu politikaları sürdürdükçe bu borçlar hep kalacak ve artacak. Şuan tek yapabilecekleri şey borçları küçük küçük azaltabilmek ama bu har vurup harman savurma işi bitecek gibi gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı