Best Buy'dan gelen mailler nedir?

Pwned in 1 data breach and found no pastes

Hocam bende panik atak + stres var dayanamam böyle şeylere sorun var mıdır? Varsa ne yapmalıyım çok büyük bir sorun mu?
Sorun olmaz hocam hangi datalar patlatılmış bir siteyi ss atarmısın?

Parolayı değiştirdikten sonra her şey tamamdır dimi? Nereden nasıl değiştirebilirim yazar mısınız?
Gmail'den değiştireceksiniz.

Evet sorun olmaz parolayı değiştirdikten sonra. Güvenlik kısmına gelip şifre bölümüne tıklayın.
Hocam eski şifremi kabul etmiyor en son 4 ay önce değiştirdiniz diyor evet doğru 4 ay önce Mart ayında değiştirmiştim not almıştım tam o gün ama olmuyor. Bug falan yemin ederim ellerim titriyor benim sakinleşmem lazım..

Hocam eski şifremi kabul etmiyor en son 4 ay önce değiştirdiniz diyor evet doğru 4 ay önce Mart ayında değiştirmiştim not almıştım tam o gün ama olmuyor. Bug falan yemin ederim ellerim titriyor benim sakinleşmem lazım..
Biri beni sakinleştirsin Allah rızası için

Sorun olmaz hocam hangi datalar patlatılmış bir siteyi ss atarmısın?

Gmail'den değiştireceksiniz.
hocam yardım eder misiniz?

Farklı bir şifre girmeniz lazım. Mesela unutamayacağınız "fatma eve gitti ve yemek yaptı" koyun. Aralara boşluk koyun ve unutmayın karmaşık şifrelerden daha zor kırılıyor.

Farklı bir şifre girmeniz lazım. Mesela unutamayacağınız "fatma eve gitti ve yemek yaptı" koyun. Aralara boşluk koyun ve unutmayın karmaşık şifrelerden daha zor kırılıyor.
Yok anladım ama değiştirmek için önceki şifrem lazım ya onu diyorum. Hocam cidden çok kötü oldum rica etsem sakinleştirseniz.

Biri beni sakinleştirsin Allah rızası için

hocam yardım eder misiniz?
Korkmanıza gerek yok bu zamana kadar hesabınıza bir şey olmamışsa bu on dakika içersinde bir şey olmaz.

Geri
Yukarı