Beste sözü satmak

Josef1907

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle ben uzun zamandır rap ve Slow tarzında bestelenebilecek sözler yazıyorum. Değerlendirmek istiyorum fakat kimseye ulaşamıyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı? Bazı yayın evlerine de şiir gönderdim yayınlayacaklarını söylediler. Demek ki başarılı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rap satabileceğini sanmıyorum. Mümkünse kendin yazıp oku, veya forumlarda vs. 10 TL'ye sat. Ha eğer ki Türk Sanat Müziği falan yazabilirseniz isminizi duyurabilirseniz yüksek fiyata satabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle ben uzun zamandır rap ve Slow tarzında bestelenebilecek sözler yazıyorum. Değerlendirmek istiyorum fakat kimseye ulaşamıyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı? Bazı yayın evlerine de şiir gönderdim yayınlayacaklarını söylediler. Demek ki başarılı. Ne yapabilirim?

Söz bestelenmez. Besteye söz yazılır. Bunu öğrenmekle başlayın.
Birileri size bestesini paylaşırsa eğer, prozodi kurallarına uyarak (Bunu da bilmyorsunuz muhtemelen) beraber çalışarak bir şeyler yapabilirsiniz (sıfırdan).

Not: Rap için kullanılan şeyler "şarkı sözü" olmadıklarından yazdıklarınız o kanalda değerlendirilebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı