Beta Kanal'dan Stabil Windows 11'e dönmek için 8 Mart 2023'e kadar süreniz olacak

22623.1325 Surumunde Beta Kanal'dan stabil Windows 11'e donmek isteyenlere müjde.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre beta kanaldan stabil Kanal'a geçmek isterseniz 8 Mart 2023'e kadar süreniz olacak.

Ilgili başlık Windows Insider blogtan alıntıdır.

"Beta kanalındaki Windows Insider'lardan gelen geri bildirimlere yanıt olarak, ayarlar > Windows Update > Windows Insider programı altındaki "ön izleme derlemelerini almayı durdur" altında cihazlarının kaydını iptal etme seçeneğini seçen Insider'lar için bir çıkış penceresi sunuyoruz. Bu rampa dışı pencere, bugünden başlayarak 8 Mart 2023'e kadar devam edecek"

Geçiş İşleminin Nasıl yapılacağını dair açıklamalar ve duyuruya bakmak istiyorsanız

Bir başka haberde görüşmek üzere.
UppermostHide28.

Son düzenleme:
Evet, Insider'dan başarıyla çıktım. Ardından da KB5022913 güncellemesini yükledim, şimdi bilgisayarı yeniden başlatacağım.

Güncellemeyi yükledim ve bilgisayarı yeniden başlattım. Bilgisayar 2 defa yeniden başladıktan sonra nihayet Windows 11 22H2'nin en son Insider olmayan yapısına geçtim.

Winver resmi:
Eki Görüntüle 1687801

Windows Insider ayarları:
Eki Görüntüle 1687802

Yani artık Insider'dan çıktım. Hesabımı ise Insider programında tutmayı düşünüyorum çünkü Insider ISO dosyalarına erişmek için Insider hesabı gerekli. Ancak bilgisayar artık normal bir Windows 11 22H2 bilgisayar oldu.

22624 sürümüne geçmeyecek misiniz?
Önceden Insider'da kalacağım diyordunuz hocam. 23H2 sürümü çıkarsa bende geçmek istiyorum beta kanala.

Bizde neden bu 5022913 güncellemesi olmuyor. Allah Allah...

Birbirinden 2 farklı PC de de olmuyor. Yukarıda bir arkadaşın da olmuyormuş. TR - ing farkı mı acaba çok ilginç...

Hocam kademeli olarak yayınlanıyor olabilir.
@yusuf6554 hocam bende de olduğu gibi uzun zamandır Insider derlemesi kullaniyor. Oncelik tanınmış olabilir. 14 ya da 18 Mayıs'ta 22H2'ye geçiş yapmıştık beta üzerinden.

Son düzenleme:
Önceden Insider'da kalacağım diyordunuz hocam. 23H2 sürümü çıkarsa bende geçmek istiyorum beta kanala.
Seçenek sunulunca çıkmaya karar verdim. Artık normal son kullanıcı güncellemelerini alacağım sadece. Insider'da da gayet güzel test yaptım bu arada. Gerçekten Windows'un gelişimini gerçek zamanlı olarak test etmek çok güzeldi.

Ancak artık Insider'dan çıktım. Normal sürüm her zaman daha iyi. Insider sürümler sürücüler ve yazılımlarla uyumsuzluk yaratabiliyor. Ayrıca Insider sürümlerde mavi ekran yerine yeşil ekran çıkıyor. Artık her ikisi de sistemimde olmayacak.

Bizde neden bu 5022913 güncellemesi olmuyor. Allah Allah...

Birbirinden 2 Farklı pc de de olmuyor. Yukarıda bir arkadaşın da olmuyormuş. Tr - İng farkı mı acaba çok ilginç...
Muhtemelen Türkçe/İngilizce farkı olabilir. Ben İngilizce Windows 11 kullanıyorum. Siz Türkçe kullanıyorsanız sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Hocam kademeli olarak yayınlanıyor olabilir.
@yusuf6554 hocam bende de olduğu gibi uzun zamandır Insider derlemesi kullaniyor. Oncelik tanınmış olabilir. 14 ya da 18 Mayıs'ta 22H2'ye geçiş yapmıştık beta üzerinden.
Siz de çıktınız mı başarılı şekilde son güncellemeyi de yapabildiniz mi?

Geri
Yukarı