[BETA] Papers Please Türkiye Modu Haziran Güncellemesi

377660

Kilopat
Makaleler
9
Merhaba, oyun hakkında bir çok güncelleme geldi. 1 hafta sonra Büyük Güncelleme gelecek. Şimdilik ona yönelik adımlar atıyoruz. @BadGamer oyunun kodlama ve dosyalama bölümünü, ben tasarım bölümünü aldım. Kendisinin ellerine ve emeğine sağlık :)

------------------------------------------------------------------------------
// Takım formaları eklendi. Oyunun kod sistemi ve Beta sistemi desteklemediği için formaları oyunun klasörüne RAR'dan çıkarıp kendiniz atmanız gerekecek. Bunu yaparak istediğiniz takımın formasını kabine koyabiliyorsunuz. Bunu da düzeltmeye yönelik bir kaç çalışmamız var. İnşallah düzeltebiliriz.
1654025780311.png

Bunun gibi Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi takımlar eklendi. Ek olarak Türkiye Takımı'da var, onu Cumartesi Güncellemesinde ekleyeceğiz.

// Pasaportların içi değiştirildi. Şimdilik daha detaylı oldu.
1654025807363.png

// Oyunun Ana Kabini ektedir:
1654025825985.png

// Suriye pasaportu değiştirildi.
1654024951964.png

// Takım formalarını değiştirmek için ayrı bir RAR dosyası bulunuyor. Nasıl değiştireceğiniz not defterinde yazılı. 3 adet takım var, yakında yeni takımlar eklenecek.
1654025853235.png

// Çeşitli hatalar düzelirdi (Pasaport hataları vesaire)

// Şehir ve Bölge isimleri değişti.

// Müzik Değişti. (Beta müziğinden Orjinal müziğine çevrildi.)

// Jorjin replikleri gözden geçirildi ve uyum sağlaması adına değiştirildi.

1654026047374.png
1654026057906.png
1654026070555.png
1654026097053.png
1654026107372.png
1654026123684.png

* Pakistan ve Afganistan Cumartesi-Büyük Güncelleme'de eklenecek.

Oyunun Bağlantı Adreslerini ve Virüs Total adreslerini aşağıda bulabilirsiniz :)
-------------------------------------------------------------------------------------

// Takım RAR dosyasına buradan ulaşabilirsiniz:

Takım Rar Dosyası Virüs Total:

Modun/Oyunun indirme linki:

(Virüs Total üzerinde çıkan 1 sonuç False-Polsitive'dir. O yüzden fazla takmanızı önermem.)
Virüs Total: https://www.virustotal.com/gui/file...d57599632e502af9d6f032d8193dbbc1665?nocache=1

Mod ne zaman tümden tamamlanır? Tamamen bitince oynamayı düşünüyorum.
Onu bilemeyiz. Oyunun bütün fonksiyonlarını kullanmayı planlıyoruz. Mesela başka ülkeler de ekleyeceğiz. Yani kafamızdaki planlara ve sizin önerilerinize göre güncelleme alacak. Yani tümden tamamlanma demeyi doğru bulmuyorum. Eklenecek bir şey kalmadığında biter :D @377660 sizin de emeğinize ve ellerinize sağlık. Pasaportlar normal oyundakilerden falan çok daha iyi oldu.

Son düzenleme:
Merhaba, oyun hakkında bir çok güncelleme geldi. 1 hafta sonra Büyük Güncelleme gelecek. Şimdilik ona yönelik adımlar atıyoruz. @BadGamer oyunun kodlama ve dosyalama bölümünü, ben tasarım bölümünü aldım. Kendisinin ellerine ve emeğine sağlık :)

------------------------------------------------------------------------------
// Takım formaları eklendi. Oyunun kod sistemi ve Beta sistemi desteklemediği için formaları oyunun klasörüne RAR'dan çıkarıp kendiniz atmanız gerekecek. Bunu yaparak istediğiniz takımın formasını kabine koyabiliyorsunuz. Bunu da düzeltmeye yönelik bir kaç çalışmamız var. İnşallah düzeltebiliriz.
Eki Görüntüle 1405340
Bunun gibi Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi takımlar eklendi. Ek olarak Türkiye Takımı'da var, onu Cumartesi Güncellemesinde ekleyeceğiz.

// Pasaportların içi değiştirildi. Şimdilik daha detaylı oldu.
Eki Görüntüle 1405341

// Oyunun Ana Kabini ektedir:
Eki Görüntüle 1405342

// Suriye pasaportu değiştirildi.
1654024951964.png

// Takım formalarını değiştirmek için ayrı bir RAR dosyası bulunuyor. Nasıl değiştireceğiniz not defterinde yazılı. 3 adet takım var, yakında yeni takımlar eklenecek.
Eki Görüntüle 1405344

// Çeşitli hatalar düzelirdi (Pasaport hataları vesaire)

// Şehir ve Bölge isimleri değişti.

// Müzik Değişti. (Beta müziğinden Orjinal müziğine çevrildi.)

// Jorjin replikleri gözden geçirildi ve uyum sağlaması adına değiştirildi.

Eki Görüntüle 1405348Eki Görüntüle 1405349Eki Görüntüle 1405350Eki Görüntüle 1405351Eki Görüntüle 1405352Eki Görüntüle 1405353

* Pakistan ve Afganistan Cumartesi-Büyük Güncelleme'de eklenecek.

Oyunun Bağlantı Adreslerini ve Virüs Total adreslerini aşağıda bulabilirsiniz :)
-------------------------------------------------------------------------------------

// Takım RAR dosyasına buradan ulaşabilirsiniz:

Takım Rar Dosyası Virüs Total:

Modun/Oyunun indirme linki:

(Virüs Total üzerinde çıkan 1 sonuç False-Polsitive'dir. O yüzden fazla takmanızı önermem.)
Virüs Total: https://www.virustotal.com/gui/file...d57599632e502af9d6f032d8193dbbc1665?nocache=1
Kodlar fazladan ülkeleri desteklediği için Almanya falan da ekleyebiliriz. Güzel olur bence.
Hazır olun, yeni şehirler yolda!

Son düzenleme:
Peki hocam siz modu tamamen bitirdiğiniz zaman kendimiz modifiye edebilir miyiz? Mesela atıyorum Türkiye pasaportunu Avusturalya pasaportu şeklinde modifiye edebilir miyiz?
İstediğiniz gibi edit yapabilirsiniz. Zaten bu modifiye kısmı oyunun normal betasında da oluyor.
Duyuru:
Güncellemeyi birtakım sorunlar ve vakit bulamamız sebebi ile gelecek hafta Cumartesi'ne erteledik.
Pakistan, Afganistan ve Nahçivanı oyuna ekledik, damgaları değiştirdik. Bu hafta sonu paylaşacağız. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı