Sürprizbozan Beter Call Saul'da Lalo ne istiyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam, Beter Call Saul bu pazartesi yayınlamış olduğu 6.sezon 7. bölümle ''Orta Sezon Finali'ine'' gitti. En son Lalo Howard'ı öldürmüştü ve Saul ile konuşmaya geldiğini söylemişti. Saul, sezon başlarında da Lalo'dan hep korkuyordu. Bunun sebebi nedir? En sonki sezonda Lalo'yla Saul ne yaşadı da, Saul Lalo'dan bu kadar korkuyor? Umarın hatırlayan arkadaşlar yazar yoksa bunu öğrenmezsen diziyi 5.sezona kadar baştan izleyeceğim.

5. sezonu izlediysen bunun cevabını biliyor olman gerekirdi.

7 milyon doları almaya gittikten sonra saldırıya uğradığını söylemediği için Lalo Saul'a güvenmiyor. Ayrıca Kartel'in sağı solu belli olmaz. Ahlaki sebeplerden ötürü de Lalo'ya yardım etmek istemiyor (Travelwire'daki adamı suçsuz yere öldürmesi).

5. sezonu izlediysen bunun cevabını biliyor olman gerekirdi.

7 milyon doları almaya gittikten sonra saldırıya uğradığını söylemediği için Lalo Saul'a güvenmiyor. Ayrıca Kartel'in sağı solu belli olmaz. Ahlaki sebeplerden ötürü de Lalo'ya yardım etmek istemiyor (Travelwire'daki adamı suçsuz yere öldürmesi).
Hocam izledim zaten üzerinden 1 sene geçtiği için hatırlamıyorum sadece.

Geri
Yukarı