Sürprizbozan Better Call Saul, Breaking Bad'den daha mı kötü?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Manie

Centipat
Daha fazla  

Breaking Bad'i bitirdim, bitirdikten hemen sonra el caminoyu izledim. El Camino'dan yaklaşık 1-2 hafta sonra da Better Call Saul'a başladım. 1. sezonun 5. bölümüne kadar izledikten sonra yine 2-3 hafta ara verdim. Sonra tekrar izlemeye başladım mike bölümlerinden sonra sardı sonra art arda izledim şu an 4. sezon 5. bölümdeyim ve bu dizi kesinlikle Breaking Bad'den çok daha yavaş ilerliyor, evet çok daha iyi olduğu kısımlar var ama bir şeyler eksik gibi hissediyorum nedense Breaking Bad'deki Saul ile Better Call Saul'daki Jimmy tamamen farklı kişiler gibi. 4.5 sezonun 4 sezonuna kadar Jimmy'nin dahi ama gıcık abisini izlemek bir yerden sonra sıktı. Diziye olan Hype'ım düştü, Chuck bu arada kesinlikte Walter White'tan daha zeki bir karakter olsa bile dizide bazı kısımlarda gözüm Walter'ı aradı. Gerçekten uyuşturucu dünyası adeta Heisenberg'den önce ve sonra olarak ayrılıyor, neyse bana göre dizide kartel sahneleri, Mike, Gus, vb olmasa sadece Jimmy'nin avukatlık ilişkilerini ve Kim'in işlerini görsek bir nevi işkence olurdu. Bana göre Mike, kartel sahneleri vb. dizinin izleyiciyi sıkmaması icin araya sıkıştırılan aksiyonu yöneten tek sahneler, benim sorum ise acaba sadece ben mi böyle hissediyorum yoksa siz de izlerken hissettiniz mi? Evet sezonlar su gibi akıp geçti. 4SB5'e kadar geldim ve 3 bölüm sonra yani 4SB8'de Lalo Salamanca bangır bangır geliyor onu bekliyorum ama eğer ki bu dizinin sadece son 3 sezonu iyiyse Breaking Bad'den daha iyi diyenleri anlamıyorum. Dizide devamlı bir aksiyon beklemiyorum zaten dram dizisi ama araya sıkıştırdıkları nacho, Hector sahneleride pek yetmiyor be. Evet dram ama bu kadar boğucu olmasına gerek var mıydı bilmiyorum. Breaking Bad %99,9 saflıktaysa, bu dizi %88,8 saflığındadır ve kesinlikle Breaking Bad'den daha iyi değil. Ama diziyi henüz bitirmedim ve net bir şekilde konuşmak da istemiyorum ama tek sorum sizde benim gibi hissettiniz mi yoksa bende mi sorun var onu anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı