BeWolf Nutrition 1 alana 1 bedava

Şahsen güvenmediğim bir marka. Protein tozunu satın alan kişilerin hala eline toz geçmemiş, cevap da vermiyorlarmış.

2 haftada art arda 9 şikayet ve bloglarında da sadece isim var, hiçbir içerik yok. Şahsen hiç mi hiç güven vermedi. Sırf test amaçlı 400 TL'lik ürünü almayı düşündüm fakat 400 TL'ye az daha ekleyip güvenilir bir yerden alırım daha iyi.

2 haftada art arda 9 şikayet ve bloglarında da sadece isim var, hiçbir içerik yok. Şahsen hiç mi hiç güven vermedi. Sırf test amaçlı 400 TL'lik ürünü almayı düşündüm fakat 400 TL'ye az daha ekleyip güvenilir bir yerden alırım daha iyi.
Supplement alacak kişiler forum üzerinde konu açarsa daha iyi olur. Bu tür markalara para kaptırıp konu açmak zorunda kalıyorlar sonra. Konu açanlara çok iyi ürünler öneriyoruz zaten, mağdur olmaya gerek yok.

Gittiğim salondaki hocada bu markayı kullanıyor ve almak isteyenlerede bu markayı satıyor/öneriyor, dediğine göre fiyat performans olarak en iyi marka buymuş Whey'de.

Gittiğim salondaki hocada bu markayı kullanıyor ve almak isteyenlerede bu markayı satıyor/öneriyor, dediğine göre fiyat performans olarak en iyi marka buymuş Whey'de.
Müşterilerine aylarca ürün göndermeyen ve ne olduğu bilinmeyen ürünlerine para vereceğime, Run Nutrition gibi ürünlere bakarım daha iyi.

1+1 Whey Isolate kampanyasında 600 gramlık Doypack ürünlerden aldım ve 1 hafta içinde geldi. Kullandığım diğer whey proteinler arasında en kötüsü diyebilirim. 2. gelen paketi satmayı bile düşünüyorum. Bu kampanyayı da gördüm ancak siteye girip bakmadım bile. Üstüne ekleme yapıp bilinen markalara yönelmek daha mantıklı diyebilirim.

Geri
Yukarı