BeWolf Nutrition 1 alana 1 bedava

Firma ile görüştüm ve analiz raporu alabildim. Analiz raporunu halka açık paylaşamayacağım için 31.05.2023 tarihinde yapılmış ve 100/71 gr. Protein saptanmış gözüküyor. Aminoasit değerleri ile ilgili raporda bir bilgi yok. Protein değeri için bir şey söyleyemeyeceğim. Bazı firmalar protein değerini yüksek gösterebilmek için glisin ekliyor. Bunda olup olmadığını analiz raporunda göremediğim için bir şey diyemiyorum.

Yani ortalama bir marka diyelim bence.

Firma ile görüştüm ve analiz raporu alabildim. Analiz raporunu halka açık paylaşamayacağım için 31.05.2023 tarihinde yapılmış ve 100/71 gr. Protein saptanmış gözüküyor. Aminoasit değerleri ile ilgili raporda bir bilgi yok. Protein değeri için bir şey söyleyemeyeceğim. Bazı firmalar protein değerini yüksek gösterebilmek için glisin ekliyor. Bunda olup olmadığını analiz raporunda göremediğim için bir şey diyemiyorum.
Ben wheyini trendyoldan sipariş verdim maalesef, en küçük boylarından aldım amino asit tablosu yok ama yanına tek şase whey koymuşlar bewolf whey pro diye geçiyo onda aminoasit tablosu var ama kalori protein değerleri sitelerindekilerden ve trendyoldakilerden farklı pro serisi yoktu bunların yeni çıkıyo herhalde - wheyde de o peynir tadı whey tadı yok aroma yoğun hafif kimyasal tadı var kan şekerimi yükseltmedi ama protein içerdiğini de zannetmiyorum normalde wheyler bi tokluk hissi sağlardı bunda hiç öyle bir şey yok bi daha almam gibi 👍🏻

Ben wheyini trendyoldan sipariş verdim maalesef, en küçük boylarından aldım amino asit tablosu yok ama yanına tek şase whey koymuşlar bewolf whey pro diye geçiyo onda aminoasit tablosu var ama kalori protein değerleri sitelerindekilerden ve trendyoldakilerden farklı pro serisi yoktu bunların yeni çıkıyo herhalde - wheyde de o peynir tadı whey tadı yok aroma yoğun hafif kimyasal tadı var kan şekerimi yükseltmedi ama protein içerdiğini de zannetmiyorum normalde wheyler bi tokluk hissi sağlardı bunda hiç öyle bir şey yok bi daha almam gibi 👍🏻

71 oran çıktıysa dedikleri doğru 22 martta %70 lik oldugunu soylemisler mayısta lab sonucunda 71 çıkmış hammadde alman paketleme Türkiyede diyor bilmiyorum ne kadar doğrudur ama konuya yardımcı olmuştur baya - eski konu hortladı ama yeni gelenler bakabilir kararınızı verin ona göre

Dosya Ekleri

• 8AB586BB-75BA-4554-92AB-5E29E45F2F06.jpeg
    8AB586BB-75BA-4554-92AB-5E29E45F2F06.jpeg
    281,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 3403F982-BF0F-40A8-ABF5-A8F445492C55.jpeg
    3403F982-BF0F-40A8-ABF5-A8F445492C55.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Ben wheyini Trendyol'dan sipariş verdim maalesef, en küçük boylarından aldım amino asit tablosu yok ama yanına tek şase whey koymuşlar bewolf whey Pro diye geçiyor onda aminoasit tablosu var ama kalori protein değerleri sitelerindekilerden ve trendyoldakilerden farklı Pro serisi yoktu bunların yeni çıkıyor herhalde - wheyde de o peynir tadı whey tadı yok aroma yoğun hafif kimyasal tadı var kan şekerimi yükseltmedi ama protein içerdiğini de zannetmiyorum normalde wheyler bir tokluk hissi sağlardı bunda hiç öyle bir şey yok bir daha almam gibi 👍🏻

71 oran çıktıysa dedikleri doğru 22 Mart'ta %70'lik oldugunu soylemisler mayıs'ta lab sonucunda 71 çıkmış ham madde alman paketleme Türkiye'de diyor bilmiyorum ne kadar doğrudur ama konuya yardımcı olmuştur bayağı - eski konu hortladı ama yeni gelenler bakabilir kararınızı verin ona göre.

Bu arada analiz raporlarını Instagram'da eskiden paylaşmışlar konuyu hortlatan bendim ama hortlaması iyi oldu bence yeni gelenler bilgilenmiş oldu.

Geri
Yukarı