Beyaz boot ışığı nedir?

CODEKX

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston 500gb m2ssd /samsun 980pro
Ekran kartı
Gigabayte eagle 3060 12b
Anakart
Asus b560m a
İşlemci
Intel i5 11400f
Yeni aldığım M.2'den daha fazla performans almak için eski M.2 ile yerlerini değiştirdim ve sonrasında PC'yı çalıştırdığımda beyaz boot ışığı yanmaya başladı Windows yüklü M.2'yi geri yerine taktığımda ise boot uyarısını vermeye devam etti problem nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20230923_201340.jpg
    IMG_20230923_201340.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 35
Yeni aldığım M.2'den daha fazla performans almak için eski M.2 ile yerlerini değiştirdim ve sonrasında PC'yı çalıştırdığımda beyaz boot ışığı yanmaya başladı Windows yüklü M.2'yi geri yerine taktığımda ise boot uyarısını vermeye devam etti problem nedir?

Sistem boot edebileceği bir işletim sistemi bulamadığında, boot LED yakar, SSD yeri değiştiğinde boot sıralaması da değişmiş olabilir, BIOS boot ayarında en üstte Windows Boot Manager olmalı.

Depolama biriminizi görmüyor olabilir. Tam taktığınıza emin misiniz?

Evet.

Sistem boot edebileceği bir işletim sistemi bulamadığında, boot LED yakar, SSD yeri değiştiğinde boot sıralaması da değişmiş olabilir, BIOS boot ayarında en üstte Windows Boot Manager olmalı.

Hocam boot ışığı yanıyor ve monitör açılmıyor acaba bildiğiniz bir tuşa basıp monitör açılabilir mı ona göre BIOS'tan bakarım.

Geri
Yukarı