Beyaz klavye mi? Siyah klavye mi?

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce beyaz klavye mi alınmalı yoksa siyah mı? Beyaz klavye kirlenir diye korkuyorum. Siyah klavyede çok alışıldık bir renk olduğu için almak istemiyorum. Öneriniz nedir?

Sizce beyaz klavye mi alınmalı yoksa siyah mı? Beyaz klavye kirlenir diye korkuyorum. Siyah klavyede çok alışıldık bir renk olduğu için almak istemiyorum. Öneriniz nedir?
Beyaz klavye dediğiniz gibi kirlenince kötü gözükebilir evet. Ama bence tasarım olarak hangisini seviyorsanız onu alın, bence siyah daha güzel.

Siyah daha iyi olacaktır. Beyaz klavye kirlenebilir, sararabilir.

Beyazda kirlenme sorunu olabilir. Siyah daha iyi bence.

Bu biraz da sisteminizin bulunduğu ortama göre değişir. Eğer renkli bir duvar veya cıvıl cıvıl bir masa kullanıyorsanız, beyaz renk biraz sırıtabilir. Koyu tonlarda bir ortam hazırladıysanız beyaz klavye oldukça şık durabilir. Tabii bunlar görece şeyler. Beyaz klavye kirlenirse hiçbir anlamı kalmaz zaten. Siyah her türlü daha tercih edilebilir duruyor.

Ben çok uzun süre pis kullanılmadıkça ve yağlı şeyler yenmedikçe sararacağını düşünmüyorum. Düzenli temizlik yapılacaksa (2 ayda bir yeterli) ve beyazı seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Tuşları çıkarıp sabunlu suya atmaya üşenirim diyorsanız siyaha gidin. Ufak ufak toz alarak bir buçuk yıl kötü görüntü olmadan kullanırsınız.

Siyah-beyaz karışık daha iyi bence.
1638031521078.png

Yeni konular

Geri
Yukarı