Beyaz oyuncu klavyesi önerisi

Bütçe
1300-1400'e kadar çıkabilirim
Hocam vallahi hiç bilmiyorum beyaz klavye modellerini. Bayağı karışık. Bir sürü markası var ve çoğu da saçma sapan markalar olduğu için iyice araştırmak lazım. Aynı zamanda araştırmaya çalışıyorum ama sizin de bilginize danışmak iyi oluyor. Anne Pro ve Ducky One, çok popüler olduğu için sorayım demiştim.
Gamakay mükemmel bir marka hocam.

Gamakay mükemmel bir marka hocam.

Hocam arkadaşın videosunu attığı klavye daha mı iyidir diyorsunuz?
@myhtai Videodaki satın alım kısmını iyice dinleyin ve öyle satın alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Banggood'dan 84 TL'lik kupon kodu:

BGcouponwbg

Alırken videodaki gibi Türkiye Direkt Postayı seçin kesinlikle. Hem hızlı geliyor hem de vergi ödeniyor.

Önümüze geleni atmayalım lütfen.

Hocam güzel bir klavye önermişsiniz ancak arkadaşın videosunda anlık fiyat 800-900 arasında bir şeydi. Şu anda Banggood sitesinde TK68'in fiyatı 1400 TL. Biraz daha fazlaya gelebileceğini düşünüyorum bunun. Arkadaş da hatta 1600 liraya geldiğini yazmış demin.

Hocam güzel bir klavye önermişsiniz ancak arkadaşın videosunda anlık fiyat 800-900 arasında bir şeydi. Şu anda Banggood sitesinde TK68'in fiyatı 1400 TL. Biraz daha fazlaya gelebileceğini düşünüyorum bunun. Arkadaş da hatta 1600 liraya geldiğini yazmış demin.
Tk68 evet daha iyi alabilirseniz onu alın. Vergilerle 1600tl'ye geliyor. Bir de 70 tl'lik kodla.

1681 TL'ye geliyor herşeyi ile. Biraz fazlaymış. 2.4 Ghz (Gecikmesiz Kablosuz), Bluetooth ve Kablolu Type-C modu da mevcuttu. Switchleri Gateron Yellow, mis gibi switchlerdi.

1681 TL'ye geliyor herşeyi ile. Biraz fazlaymış. 2.4 Ghz (Gecikmesiz Kablosuz), Bluetooth ve Kablolu Type-C modu da mevcuttu. Switchleri Gateron Yellow, mis gibi switchlerdi.
Yok hocam turkey direkt postayı seçin. Ben red switch seçtim ve 70tl'lik kodu da ekledim 1600'e düştü.

Hocam zorlarsam belki alabilirim ancak 1700 TL'ye daha iyileri de bulunur diye tahmin ediyorum.
Konu beyaz klavyelere geldiğinde en iyi marka ya da modeller hangisidir?

Hocam zorlarsam belki alabilirim ancak 1700 TL'ye daha iyileri de bulunur diye tahmin ediyorum.
Hocam 1700'e çıkmanıza gerek yok. 1600'e çıkarsanız en iyisi tk68. Gamakay en iyi markadır diyebiliriz.

Yok hocam turkey direkt postayı seçin. Ben red switch seçtim ve 70tl'lik kodu da ekledim 1600'e düştü.
Ben de seçtim Türkiye Direkt Postayı. Yellow Switch seçmiştim ama fark olmuyor sanki. Kupon kullanmadım.

Bana kalırsa ben bu bütçede TK68 Yellow Switch alırdım. Alırken Turkey Direct Postayı seçin. Hem verginiz ödenecek hem de hızlı gelecek. Video da detaylı anlatımı var.

Geri
Yukarı