Beyaz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
500
@TÇB dostum sen bulabilir misin? 2.el temiz ve Cloud 2 gibi cidden iyi kulaklıklar?
Hocam klavye, fare ve kulaklık için bütçeniz nedir?

Her biri için maks 500 TL.
Model o ve klavyede karalıyım.
Senneheiser gsp 300 buldum 450 TL'ye nasıldır?
@TÇB dostum komik bir tarafta var bende henüz PC yok :D. Sadece idaretenlik bir laptop var.

450 TL'ye muhteşem fakat dikkatli olun. Herhangi bir sorunu olup olmadığına bakın. Klavye olarak;

450 TL'ye muhteşem fakat dikkatli olun. Herhangi bir sorunu olup olmadığına bakın. Klavye olarak;

Nasıl bir sorun? Ayrıca geek SK64s mü yoksa bu klavye mi?

Nasıl bir sorun? Ayrıca geek SK64s mü yoksa bu klavye mi?
Arkadaş bozuk satabilir size demek istedim. Benim attığım klavye şu an ön siparişte. Gerçekten çok iyi ve ucuz. Galiba pudding keycapla geliyor. Gateron optik switch kullanıyor.

Arkadaş bozuk satabilir size demek istedim. Benim attığım klavye şu an ön siparişte. Gerçekten çok iyi ve ucuz. Galiba pudding keycapla geliyor. Gateron optik Switch kullanıyor.

Düşüneceğim. Geek64s in en beğendiğim özellikleri keycapleri idi. Fakat bunlar da gayet güzelmiş kulaklık senneheiser gsp 300 ve Cloud silver/cloud 2 olsa çok sırıtır mı?
Beyaz ekipman istememin nedeni masamın ve Gloriorus Model O 'nun siyah rengini beğenmemem fakat sanırım taviz vereceğim bunlardan.

Bu klavyenin siyahı, Gloriorus model O (aliexpress)siyah, Cloud silver/cloud2 ya da senneheiser gsp 300 alacağım. Siyah renk candır :D.
@TÇB teşekkürler dostum.
@TÇB son bir soru kanka Cloud Silver, Cloud 2, senneheiser gsp 300 sence hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleme:
Peki bu Aliexpress'ten Gloriorus model o olayına ne diyorsunuz güvenilir midir? Birkaç Türk arkadaş almış ve neredeyse hiç kötü yorum yok fakat garanti olayı nasıl işliyor?
Ne olmuş bu 2.el piyasasına? Cloud 2 kulaklıklar 500-600 TL Cloud Silver 400 TL Cloud Silver nasıldır?

Gloriorus fareyi 3 5 sene kullanacağım net diyor isen sıkıntı yok ama defolu gelirse veya bozulursa iadesi zor oluyor

Geri
Yukarı