Beyaz setup önerisi

Kiss0fdeath

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz setup modifiye edeceğim arkadaşlar. Şu an klavye olarak W75 kullanıyorum. Mouse olarak daha almadım fakat Razer Viper V3 Pro veya WL mouse beast Max arasındayım ikisinden birinin beyaz versiyonunu alacağım. Bilgisayar masam bembeyaz. Ayrıca bilgisayar kasası ve içindekileri de beyaz toplayacağım. Geriye sadece mouse pad kalıyor. Nasıl bir kombin yapmalıyım? Wraith'in spirit of aim yakışır mı? Veya klavyeyi de kaplayacak şekilde beyaz bir mouse pad mi bakmalıyım?

Klavyem: Wraith W75 Analog Klavye [Founder's Edition]

Fare: Viper V3 Pro Wireless Gaming Mouse - White VEYA Şunun metalik gümüş olanı Beast X Max

Mouse pad (aklımdaki): Wraith Spirit of Aim Mousepad Beyaz olanı.

Nasıl bir dizayn yapmalıyım sizce?
Beyaz + Mavi de hoş durabilir. Mousepadini mavi mouseunu beyaz alırsın.

Beyaz + Mavi de hoş durabilir. Mousepadini mavi mouseunu beyaz alırsın.
Hocam aslında karma renk düşünmüyorum. Klavyemin kasası maalesef mavi ona yapacak bir şeyim yok. Almamdaki sebep başkaydı o klavyeyi. Bunu göz ardı edersek eğer full beyaz bir dizayn yapmak istiyorum. O şekilde bir öneriniz var mı ?

Beyaz setup modifiye edeceğim arkadaşlar. Şu an klavye olarak W75 kullanıyorum. Mouse olarak daha almadım fakat Razer Viper V3 Pro veya wl mouse Beast Max arasındayım ikisinden birinin beyaz versiyonunu alacağım. Bilgisayar masam bembeyaz. Ayrıca bilgisayar kasası ve içindekileri de beyaz toplayacağım. Geriye sadece mouse pad kalıyor. Nasıl bir kombin yapmalıyım? Wraith'in spirit of aim yakışır mı? Veya klavyeyi de kaplayacak şekilde beyaz bir mouse pad mi bakmalıyım?

Klavyem: Wraith W75 Analog Klavye [Founder's Edition]

Fare: Viper V3 Pro Wireless Gaming Mouse - White veya şunun metalik gümüş olanı Beast X Max

Mouse pad (aklımdaki): Wraith Spirit of Aim Mousepad beyaz olanı.

Nasıl bir dizayn yapmalıyım sizce?

Mouse olarak tabii ki de beastx.

Yeni konular

Geri
Yukarı