Beyaz sisteme hangi renk mouse pad yakışır?

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar, klavyem ve farem beyaz. Toplayacağım kasa ve içindeki parçalar da Full beyaz olacak. Kısaca Full beyaz bir setup hayal edin. Sizce bu kombinasyonda nasıl bir mouse pad iyi gider? Ve klavyeyi de kaplayacak büyüklükte mouse pad düşünüyorum.

Arkadaşlar, klavyem ve farem beyaz. Toplayacağım kasa ve içindeki parçalar da Full beyaz olacak. Kısaca Full beyaz bir setup hayal edin. Sizce bu kombinasyonda nasıl bir mouse pad iyi gider? Ve klavyeyi de kaplayacak büyüklükte mouse pad düşünüyorum.

Ben olsam mor koyarım daha tera seviyorum ama genelde mavi koyuyorlar.

Tipinin güzel olduğu kadar performansının da iyi olması önemli hocam. Bu mouse pad cs/valo tarzı oyunlarda yeteri kadar Control sunar mı?

Öneriniz var mı?

Porge mouse pad olduğu için bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum ama isterseniz yorumlarınıda bakabilirsiniz orada da çoğu kişi olumlu inceleme yazmışlar.

Beyaz kasaya hemen hemen her renk gider hocam ama asıl önemli konu RGB fanlar estetiği RGB'ler belirler örnek siz RGB'leri mavi yaptınız mavi mouse pad güzel durur önemli olan ışıklandırmadır.(mavi, sarı, yeşil) göze en çok hitap edenler arasında.

Beyaz kasaya her renk gider hocam ama asıl önemli konu RGB fanlar estetiği RGB'ler belirler örnek siz RGB'leri mavi yaptınız mavi mouse pad güzel durur önemli olan ışıklandırmadır.(mavi, sarı, yeşil) göze en çok hitap edenler arasında.
Fan Rgb'lerini genelde gökkuşağı tarzında kullanacağım hocam. Fakat mousepad konusunda kafam karıştı sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı