Beyblade burst vs metal serisi

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, beybladelere sardım bu aralar işte oyuncakları olsun, dizisi olsun vs. vs. Ben de oyuncağını almaya karar verdim benim izlediğim serisi metal Fusion idi yani metal serisi fakat şöyle bir durum var ki o beybladeler çok pahalıydı alırdım fakat yalnızca 1 2 tane ve ben de arkadaşlarımla kapışacak olduğum için, onların da burst alacakları için (burst alma sebepleri daha ucuz ve daha fazla alıp daha iyi kapıştırabilirdik) ben de burst alacaktım fakat içimde bir parça hala o l Drago'da idi o meteo l drago, big bang pegasisler... Sizce arkadaşlar içinden sahası, 12 tane beybladei, 3 tane fırlatıcısı olan ve Meteo'dan 1 dolar daha ucuz olan burstleri mi alayım yoksa, meteo ve diğerlerini mi?

Burst:
90.67TRY 43% OFF|Sıcak set Beyblade Arena Metal mücadele Beyblade Metal Bayblade stadyum çocuk hediyeler için klasik oyuncak çocuk 421756|Spinning Tops| - AliExpress"sceneıd":"3339","sku_id":"66525458032"%7D

Takara tomy meteo l drago:

Big bang pegasis:
93.17TRY 7% OFF|Takara Tomy japon Beyblade Big Bang Pegasis F:D BB105 4D sistemi|Spinning Tops| - AliExpress"sku_id":"12000016220437043","sceneId":"3339"%7D

Yeni konular

Geri
Yukarı