Beyerdynamic dt 990 Pro alınır mı?

223126

Hectopat
Yanına da Creative G6 kartını alacağım. Kullanan arkadaşlar var mı? İlk defa bu tarz yüksek kalite bir kulaklık alacağım ve stüdyo kulaklıkları hakkında pek bilgim yok.
Sennheiser'da baktım fakat görüntüleri falan çok dandikmiş gibi izlenim veriyor. Biliyorum asıl olay içlerinde ama insan ister istemez bakıyor.
Tüm önerilere açığım. Son olarak arada oyun falanda oynayacağım ses kasılır mı diye sormak istiyorum.

Yanına da Creative G6 kartını alacağım. Kullanan arkadaşlar var mı? İlk defa bu tarz yüksek kalite bir kulaklık alacağım ve stüdyo kulaklıkları hakkında pek bilgim yok.
Sennheiser'da baktım fakat görüntüleri falan çok dandikmiş gibi izlenim veriyor. Biliyorum asıl olay içlerinde ama insan ister istemez bakıyor.
Tüm önerilere açığım. Son olarak arada oyun falanda oynayacağım ses kasılır mı diye sormak istiyorum.

Alabilirsiniz ama Creative yerine daha düzgün bir masaüstü AMP almanızı tavsiye ederim. Çok pahalı olmasına gerek yok, bulabilirseniz JDS Labs'ın Objective2 veya Atom+ amfilerinden birinu alabilirsiniz.

Ya da Fiio'nun 100 Dolar civarındaki cihazlarına bakabilirsiniz.

Fiio'nun şu DAC/AMP'ı mesela bence Creative G6 yerine alınabilir.

Tabi yapay olarak 7.1 istiyorsanız özellikle bunu Fiio veya JDS nin cihazları yapmaz.

Alabilirsiniz ama Creative yerine daha düzgün bir masaüstü AMP almanızı tavsiye ederim. Çok pahalı olmasına gerek yok, bulabilirseniz JDS Labs'ın Objective2 veya Atom+ amfilerinden birinu alabilirsiniz.

Ya da Fiio'nun 100 Dolar civarındaki cihazlarına bakabilirsiniz.

Fiio'nun şu DAC/AMP'ı mesela bence Creative G6 yerine alınabilir.

Tabi yapay olarak 7.1 istiyorsanız özellikle bunu Fiio veya JDS nin cihazları yapmaz.
Bu çok pahalıymış hocam :d maksimum 10k civarı bütçem var toplam.
Tabii 7.1 olması benim işime gelirdi. Teşekkürler tavsiyeler için gelen tüm önerileri iyice araştıracağım.

Bu çok pahalıymış hocam :d maksimum 10k civarı bütçem var toplam.
Tabii 7.1 olması benim işime gelirdi. Teşekkürler tavsiyeler için gelen tüm önerileri iyice araştıracağım.

Normalde Fiio'nun bu modeli 200 Dolar ama işte Türkiye'de bu fiyat yine de normal :) JDS Labs'ın cihazları ise 100 Dolar civarında. Varsa yurt dışından getirebilecek bir tanıdık o şekilde almak daha mantıklı olabilir.

Sennheiser'in kulaklıkları çok iyi oluyor bana soracak olursan Senheiser'in her kulaklığı alınır, tabii bütçeye göre daha iyisini almak daha iyidir. Creative G6 almana gerek yok, benimki bir köşede durup uyuyor 🙂 onun yerine direk kasaya takmalısın.

Sennheiser GameZero + Creative G6 size fazlasıyla yeter. GameZero kadar rahat ve temiz ses veren kulaklık kullanmadım. Tabii şimdiki Arctis Pro, Nova Pro, G Pro X yeni versiyonları kullanmadım ama ben GameZero'daki tadı başka kulaklıklarda bulamadım.

Almadan once dinleme sansin varsa deneyip oyle al DT990 Pro'yu. Tizler acayip rahatsiz ediyor beni o kulaklikta mesela.

Evet tiz karakterliyse almamak daha iyi katılıyorum dediğinize ama müzikler için iyi olabilir çok fazla tizi varsa EQ'dan azaltmak bir nevi iş görebilir belki.

Creative G6 almana gerek yok, benimki bir köşede durup uyuyor 🙂 onun yerine direk kasaya takmalısın.

Yanlis yonlendirme yapmayin. Sen kulakici kulaklik yada 32ohm g pro x kullaniyorsun. Konu sahibinin sordugu kulaklik 250 ohm, daha fazla guc ister. Anakartta direkt taktiginda yetmeyebilir ses seviyesi. (yetmeyebilir degil direkt yetmez hatta, dt770 pro 250 ohm icin ses seviye cok dusuk kaliyordu mesela anakartta)

Yanlış yonlendirme yapmayin. Sen kulak içi kulaklık ya da 32ohm G PRO X kullaniyorsun. Konu sahibinin sordugu kulaklık 250 ohm, daha fazla guc ister. Anakartta direkt taktiginda yetmeyebilir ses seviyesi. (yetmeyebilir degil direkt yetmez hatta, DT770 Pro 250 ohm icin ses seviye cok dusuk kalıyordu mesela anakartta)

Ses seviyesi olarak belki yeterli gelmeyebilir. Haklı olabilirsiniz bazı kulaklıklarda bu durum var ama g6'yı aldığı zaman bu sefer de rahat ses kasamayacak, müzik için alınacaksa olabilir.

Geri
Yukarı