Beyerdynamic mmx 100 vs Corsair Void Elite RGB

raster

Hectopat
Daha fazla  
İkisi arasından hem müzik için hem de oyun için daha iyi olur?

İkisi arasından hem müzik için hem de oyun için daha iyi olur?

MMX 100'ün dahili ses kartı yok ses kartsız performansı birazda olsa kötü oluyor, eğer ses kartınız varsa veya alacaksanız MMX 100 alabilirsiniz.

İkisi de değil.

Beyerdynamic varken HyperX'e bakılacağını pek sanmıyorum, zira adamlar yaklaşık 80 yıldır kulaklık, mikrofon piyasasının içindeler.

İkisi de değil.

Mmx 100'ün dahili ses kartı yok ses kartsız performansı biraz da olsa kötü oluyor, eğer ses kartınız varsa veya alacaksanız mmx 100 alabilirsiniz.

Hocam söylemeyi unutmuşum fakat şimdi söyleyeyim. Beyaz bir setup kuruyorum, bu nedenle kulaklıkta ya beyaz ya da gri renk alacağım. Araştırdığımda bu 2 kulaklığı anca buldum. Gene de öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Void Elite gerçekten hem çok hoş duruyor hem de kullananları çok e-sporculardan kullananlar da var. Bir de bilinen en büyük sorunu dip ses sorunu ancak onun da çözümü var. Sizce Void Elite alınır mı?

Mmx 100'ün dahili ses kartı yok ses kartsız performansı biraz da olsa kötü oluyor, eğer ses kartınız varsa veya alacaksanız mmx 100 alabilirsiniz.

Hocam siz beyerdnamic'i kullandınız mı?

Son düzenleme:
Hocam söylemeyi unutmuşum fakat şimdi söyleyeyim. Beyaz bir setup kuruyorum, bu nedenle kulaklıkta ya beyaz ya da gri renk alacağım. Araştırdığımda bu 2 kulaklığı anca buldum. Gene de öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Void Elite gerçekten hem çok hoş duruyor hem de kullananları çok e-sporculardan kullananlar da var. Bir de bilinen en büyük sorunu dip ses sorunu ancak onun da çözümü var. Sizce Void Elite alınır mı?
İkisi arasından ses olarak MMX100 daha iyi ama MMX100 ya da MMX150 kullananlar çok rahatsız edici kulaklık olduğunu söylüyor. Ses ve mikrofonu iyi fakat hiç rahat değil. Konfor için Void, ses ve mikrofon için MMX100.

İkisi arasından ses olarak MMX100 daha iyi ama MMX100 ya da MMX150 kullananlar çok rahatsız edici kulaklık olduğunu söylüyor. Ses ve mikrofonu iyi fakat hiç rahat değil. Konfor için Void, ses ve mikrofon için mmx100.

Hocam peki şöyle sorayım bir de, ben şu an CH321 kullanıyorum. Ses kalitesini, bass ve tizlerini çok beğeniyorum fakat pedleri de yırtılmaya başladı. Yani kumaş ped de benim için bir yandan avantaj. Asıl soracak olduğum şey başta CH321'in sesini begendiğimi söyledim. Void Elite'nin ses kalitesi CH321'den kesin iyi midir? Eğer iyiyse direk düşüneceğim model Void Elite olur.

Geri
Yukarı