Beyerdynamic mmx 100 vs Corsair Void Elite RGB

İkisi arasından ses olarak MMX100 daha iyi ama MMX100 ya da MMX150 kullananlar çok rahatsız edici kulaklık olduğunu söylüyor. Ses ve mikrofonu iyi fakat hiç rahat değil. Konfor için Void, ses ve mikrofon için mmx100.

Hocam hikayeli oyunlar için kullanacağım ses kalitesi iyi bir kulaklık lazım 2700 bandında. Ses kasma gibi bir isteğim yok. Öneriniz nedir?

Cloud 2 veya BlackShark V2 Special Edition. Kablosuz seçenekte ise g435.

Cloud 3 kullanıyorum ama iade edeceğim, rekabetçi ve FPS oyunları için tavsiye ediliyormuş. Ben o tarz oyunları oynamıyorum hiç. Bu tarz kullanımlar için stüdoy kulaklıkları öneriyorlar. Bilginiz var mı?

Cloud 3 kullanıyorum ama iade edeceğim, rekabetçi ve FPS oyunları için tavsiye ediliyormuş. Ben o tarz oyunları oynamıyorum hiç. Bu tarz kullanımlar için stüdoy kulaklıkları öneriyorlar. Bilginiz var mı?
Cloud 2 aslen oyun kulaklığı değil zaten. Takstar Pro 80'in rebrand hali yani aslında orijinal versiyonu giriş seviyesi bir stüdyo kulaklığı. 2500-2700TL gibi bir fiyata düzgün stüdyo kulaklığı bulmak zor ama bütçe arttırırsanız yurtdışından PC38X öneririm hem oyun hem de stüdyo kulaklığı ayarında.

Ara ara 99 dolara düşüyor.

Onun dışında DT 770 iyidir.

F/P olarak ise ATH M20X önerebilirim.

Bu kulaklıkların mikrofonu yok genellikle bilginiz olsun ve harici besleme ünitesi ve ses kartı ile daha iyi performans veriyorlar. Bir de sizdeki kulaklık Cloud 3 mü 2 mi? 3 ses kalitesi bakımından 2'den daha kötü zaten ben sizde 2 olduğunu varsayarak 2 üzerinden örnek verdim ama 3 ise eğer 3 Cloud 2 den kötü maalesef.

Cloud 2 aslen oyun kulaklığı değil zaten. Takstar Pro 80'in rebrand hali yani aslında orijinal versiyonu giriş seviyesi bir stüdyo kulaklığı. 2500-2700TL gibi bir fiyata düzgün stüdyo kulaklığı bulmak zor ama bütçe arttırırsanız yurt dışından PC38X öneririm hem oyun hem de stüdyo kulaklığı ayarında.

Onun dışında dt 770 iyidir.

F/P olarak ise ath M.20X önerebilirim.

Bu kulaklıkların mikrofonu yok genellikle bilginiz olsun ve harici besleme ünitesi ve ses kartı ile daha iyi performans veriyorlar. Bir de sizdeki kulaklık Cloud 3 mü 2 mi? 3 ses kalitesi bakımından 2'den daha kötü zaten ben sizde 2 olduğunu varsayarak 2 üzerinden örnek verdim ama 3 ise eğer 3 Cloud 2'den kötü maalesef.

3'du ama iade ettim hocam. Şu an bakiyorum hala. Attiklarinizdan ath M.20X disindakiler butcemi cok asiyor maalesef. Superlux HD681 cok oneriliyor o nasildir? Ya da ath M.20X mi?

Cloud 2 aslen oyun kulaklığı değil zaten. Takstar Pro 80'in rebrand hali yani aslında orijinal versiyonu giriş seviyesi bir stüdyo kulaklığı. 2500-2700TL gibi bir fiyata düzgün stüdyo kulaklığı bulmak zor ama bütçe arttırırsanız yurtdışından PC38X öneririm hem oyun hem de stüdyo kulaklığı ayarında.

Bu kulaklıkların mikrofonu yok genellikle bilginiz olsun ve harici besleme ünitesi ve ses kartı ile daha iyi performans veriyorlar. Bir de sizdeki kulaklık Cloud 3 mü 2 mi? 3 ses kalitesi bakımından 2'den daha kötü zaten ben sizde 2 olduğunu varsayarak 2 üzerinden örnek verdim ama 3 ise eğer 3 Cloud 2 den kötü maalesef.
Superlux ucuz oldugu icin iyi bir ses karti da alabilirim sanirim.

@xenom0rphe bakabilir misiniz hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı