Beyin yakan kız

@549380 hocam belki yüz hatları çok önemsiz olsa da 16 yaşında kendisinden kısa birine bakacak kız bayağı azdır.

Okuldaki arkadaşım şunu söylüyor bende buna katılıyorum o kızı sınıftaki kızlar dışlıyor konuşmuyor o yüzden sevgili arıyor şunu da ekleyem konuşurken yüzüme bakmıyor arkadaşımın bile bakıyor ama konuşurken rahat.

Hangi ildesin? Okulun iyi mi kötü mü?

Özel okul İstanbul. İyi okul 12 kişi sınıflar ayrıca bende sevilmem sınıfta o kadar okul grubundan atmışlardı beni atan kişide kim acaba.

Şu an 1 saattir düşünüyordum ve aklıma bir şey geldi acaba kız benim ona şık oldu mu anladımı çünkü ona derste deliler gibi bakıyorum ve ila görmüştür ve konuşurken yüzüme bile bakmıyor tekrardan dediğim gibi acaba bana beni bırak mesajımı veriyor.

Son düzenleme:
Konu güncelemesi bugün olanlar: Okula gittim ilk ders sınıfta yaramaz bir çocuk var, kızın arkasında oturuyor ve dersi kaynatınca herkes o çocuğa bakıyor. Anladınız siz. O sırada kız tam önnüne gelirken göz göze geldik ama göz bebekleri büyümüştü. Sonra ben kafamı çektim sonra o da çekti. Diğer derslerde hep o diğer çocuğa bakıyordu ve ben ona baktığımda o çocuğa baktığını fark ettim. Ben ona bakınca pek takmadı ve o çocuktan bakışını çekmedi. Aynı şekilde arkadaşım bana genelde olmaz falan diyor ben de dedim ki aga sen saçmalıyorsun, seni dinlemeyeceğim dedim, o da sınıfa çıkardı ve diğer erkeklerle konuşuyordu.

Geri
Yukarı