Beykoz'da silah sesleri var

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
İstanbul beykoz ilçesi malum Karadeniz bölgesi insanı ile meşhur. İnanın futbolla gram alakam yoktur ama burayı savaş alanına çeviren zihniyetin arkasındaki mantığı aynı takımdan olan sizlere sorayım dedim. Futbolla gram alakam yok ama pompalıdan sıkan bu insanlar sadece futboldan soğutmuyor. Takımınızdan ve hatta çoğu insanda bölgenizden soğuma sağlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığı “Şampiyonluk ve Silah Sesleri” idi. Konu Futbol-Trabzonspor’un altına açılmıştı. Konu dışı kategorisi değil en kötü futbola aktarılır hadi ama konu başlığını bu derece değiştirmek nedir? Olay silah sesi değil ne için ve kimin bunu yaptığı. Başlıkta bunu belirtsin bırakın.

Silahların kullanılmasını bir Trabzonlu olarak bende hiç istemem kötü bir anımda var fakat insanların aklı veya zekalarıyla dalga geçenlerin de kendilerini sorgulamasını isterim.

Ayni rezilligi adanada yasadim. Ads sampiyon olduktan sonra 20.00-03.00 kadar kutlama yapildi. Kutlama yapilmasinda problem yok ama saatlerce egsoz patlatildi, havai fisek patlatildi, silah sikildi, korna spammi yapildi. Sabah sokakta 5-6 olu kus buldum. Gelen yuksek seslerden olduler, odleri patladi sanirim. Hic kedide yoktu. 3 kediyi agacta buldum. Yasadigim ulkeden nefret ettiriyorlar. Baskalarina rahatsizlik vermeden yasamiyor bu cografya halki.

Yeni konular

Geri
Yukarı