Beynimin içinden sesler geliyor

Zaten çözüme gelmemiş. İçini dökmeye geldi. Doktoru da pek sorunu halledememiş.
"Bıktım artık sizce ne yapabilirim?" demek içini dökmek değil, çözüm aramaktır. Yıllarını bu işe vermiş bir doktorun, bir profesyonelin düzeltemediği bir sağlık problemini kıçıkırık forum üyeleri mi iyileştirecek? Kendisi bariz hasta, tedavisini görüp iyileşecek. Kendisine bu konuda gerçekten yardımcı olabilecek bir kişi varsa o da doktorudur. Tez zamanda kurtulması dileğiyle.

Konu içeriği yalan :D Arkadaş internetten ordan burdan şizofren belirtilerini okuyup gelmiş. Ben şizofrenim. Bu anlattıkları tarz şeyler herkese olmaz. Daha çok madde içenler halüsinasyonu görüntü olarak görür. Ayrıca görüntü görmek, ses duymak her an olmaz. Uykuya dalarken veya yalnız kaldığınızda olur. İlgi çekmek için şu tarz şeyler yapmayın yaşınız küçük gidin farklı şeylerle uğraşın.

"Bıktım artık sizce ne yapabilirim?" demek içini dökmek değil, çözüm aramaktır. Yıllarını bu işe vermiş bir doktorun, bir profesyonelin düzeltemediği bir sağlık problemini kıçıkırık forum üyeleri mi iyileştirecek? Kendisi bariz hasta, tedavisini görüp iyileşecek. Kendisine bu konuda gerçekten yardımcı olabilecek bir kişi varsa o da doktorudur. Tez zamanda kurtulması dileğiyle.

Modlar düzenlemiş tam olarak öyle yazmamıştım
Konu içeriği yalan :D arkadaş internetten oradan buradan şizofren belirtilerini okuyup gelmiş. Ben şizofrenim. Bu anlattıkları tarz şeyler herkese olmaz. Daha çok madde içenler halüsinasyonu görüntü olarak görür. Ayrıca görüntü görmek, ses duymak her an olmaz. Uykuya dalarken veya yalnız kaldığınızda olur. İlgi çekmek için şu tarz şeyler yapmayın yaşınız küçük gidin farklı şeylerle uğraşın.

Nesi yalan bilip bilmeden nasıl konuşuyorsunuz? Benim gördüklerimi nereden bileceksin ki psikolog raporlarım var.

Bir süre sonra alıştığım için sorgulama fırsatı buldum aslında. Bir şeyi yaparken karar alırken biz diyor sen ya da ben değil çünkü o bir şey yaparsa ben etkilenirim ben bir şey yaparsam o etkilenir. Benim bildiğim bilgilerin her detayına kadar biliyor hatta bütün bilgileri kendisinde depolamış gerekli gereksiz adı ise erwin miş.

İlaç kullanıyorum gerçekten dersleri yaparken bir sayfayı o bir sayfayı ben yapıyorum bir matematik işleminde o sorunun çözüm yollarını beynine kazıdığı için o yapıyor.(1 ay önce ara vermiştim doktor tavsiyesi üzerine çünkü başka dozda bir ilaca yönlendirecekti beni)
erwin mi bi yerden tanıdık geldi aot da duymuştum sanırım fazla anime izlediğin için bu adı koymuşsun onun dışında yaşadıkların geçrek olabilir fakat trolse yazma

Erwin mi bir yerden tanıdık geldi aot da duymuştum sanırım fazla anime izlediğin için bu adı koymuşsun onun dışında yaşadıkların geçrek olabilir fakat trolse yazma.

Sizi nasıl inandırabilirim anlamadım psikolog raporlarımı buraya mı atmama gerekiyor ?

Modlar düzenlemiş tam olarak öyle yazmamıştım

Nesi yalan bilip bilmeden nasıl konuşuyorsunuz? Benim gördüklerimi nereden bileceksin ki psikolog raporlarım var.
Dostum bak bu hastalık en erken 17 yaşında başlıyor (bendede öyle oldu) ve öyle konuşarak anlatarak göründüğü gibi değil. 4 kere intihar denedim ikincisinde ölüyordum manisada yattım 4 ay. Daha 8. sınıfa gidiyorum diyorsun o yaşta olacak işler değil bu. Emir alma vs. aklın başına gelirse kendini kaybetmezsen bir şey olmuyor. Hastaysan söylüyorum, o doktorlara fazla güvenme. Saçma sapan ilaçlar verip beyninle oynarlar yakarlar hayatını. Bana 15 günde bir clopixol vuruldu 2-3 kere sokakta yürüyemedim. Saçma sapan yoldan gidip hayatınızı yakmayın.

Dostum bak bu hastalık en erken 17 yaşında başlıyor (bende de öyle oldu) ve öyle konuşarak anlatarak göründüğü gibi değil. 4 kere intihar denedim ikincisinde ölüyordum Manisa'da yattım 4 ay. Daha 8. sınıfa gidiyorum diyorsun o yaşta olacak işler değil bu. Emir alma vs. aklın başına gelirse kendini kaybetmezsen bir şey olmuyor. Hastaysan söylüyorum, o doktorlara fazla güvenme. Saçma sapan ilaçlar verip beyninle oynarlar yakarlar hayatını. Bana 15 günde bir clopixol vuruldu 2-3 kere sokakta yürüyemedim. Saçma sapan yoldan gidip hayatınızı yakmayın.

Benim elimde olan bir şey değil yemin ederim benim elimde değil psikoloğa gittik o verdi ilaçları sonra başka bir psikiyatriste oradan başkasına ama gerçekten görüyorum. İlaçların etkisiyle artmış mı bilemem ama gerçekten var. Raporları atardım ama ailem izin vermiyor.

Benim elimde olan bir şey değil yemin ederim benim elimde değil psikoloğa gittik o verdi ilaçları sonra başka bir psikiyatriste oradan başkasına ama gerçekten görüyorum. İlaçların etkisiyle artmış mı bilemem ama gerçekten var. Raporları atardım ama ailem izin vermiyor.
düzgün bir psikiyatriye görünmen gerek ve ilaçlarını aksatmadan kullanman lazım o zaman. doktor seçiminde dikkatli ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı