Beyond Two Souls 2 çıkacak mı?

Dediğim senaryo olursa da şöyle bir saçmalık çıkıyor ortaya.
Jodie'nin içinde Aiden'in olmasının sebebi doğumda ölen kardeşinin ruhunun Jodie'nin içine geçmesi. Ama Zoey'i Jodie olarak biz doğurtuyoruz fakat ölü bir kardeşi doğmuyor. Buna rağmen Zoey'de de aynı güçten varmış gibi gösteriliyor oyunun sonunda. Araştırdım fakat bu konuyla alakalı bir bilgi bulamadım sanırım senaristler akıl edememiş.
Sırf şu olayın aslını öğrenmek için bile 2. oyunun çıkmasını isterdim. Belki de bizi böyle düşünmeye iterek ilerde 2. oyun çıkarsa merak edip alalım diye yapılmış da olabilir. Bu da 2. oyun çıkabilir düşüncesine itiyor beni sürekli.
Hmm, şimdi siz böyle yazınca düşündüm de biraz acaba Zoey'in hikayesine nasıl bir kılıf bulacaklarda ikinci oyunda o hikaye üzerinden gidecekler acaba?

Hmm, şimdi siz böyle yazınca düşündüm de biraz acaba Zoey'in hikayesine nasıl bir kılıf bulacaklarda ikinci oyunda o hikaye üzerinden gidecekler acaba?
Ruhlar ve insanların evreninin arasındaki kapak açılmıştı sonlarda. Jodie de orayı kapattığı için Zoey etkilenmiş olabilir falan filan diye geçiştirirler. Eğer oyun çıkarsa illa ki buna bir kılıf uydururlar yani. :)

Merhaba, beyond Two Souls'ı az önce bitirdim ve bütün alternatif sonlarını izledim. Böyle muazzam bir hikayeye sahip olan bir oyunun böyle açık kapı bırakarak bitmesi demek ikinci serisinin kesin çıkması demektir. Ama gel gör ki oyun çıkalı 9 sene oldu ve buradan baktığımızda daha oyunun ikinci seriyile ilgili pek bir sonuç bulamadım internette. Peki bu oyuna tam olarak ne oldu? Aradan o kadar geçen zamana, yıllara rağmen neden inatla ikinci serisini çıkarmıyorlar hala?

Kanka hayatım da böyle bir oyun daha önce oynamamıştım aşık oldum oyuna bitirdikden sonra derin bir boşluğa düştüm halbuki hiç duygusal falan da değilimdir anlamadım ne yapacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı