Beyond Two Souls 2 çıkacak mı?

Lord Alastor

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Beyond Two Souls'ı az önce bitirdim ve bütün alternatif sonlarını izledim. Böyle muazzam bir hikayeye sahip olan bir oyunun böyle açık kapı bırakarak bitmesi demek ikinci serisinin kesin çıkması demektir. Ama gel gör ki oyun çıkalı 9 sene oldu ve buradan baktığımızda daha oyunun ikinci seriyile ilgili pek bir sonuç bulamadım internette. Peki bu oyuna tam olarak ne oldu? Aradan o kadar geçen zamana, yıllara rağmen neden inatla ikinci serisini çıkarmıyorlar hala?

Okuduğum makalelerde genelde öyle bi amacımız yok ama eğer çıkarırsak da hikaye
Zoey'in
hikayesi üzerinden devam edecek deniliyor. Ha velev ki çıkarsa Elliot Page de erkek olduğu için Jodie'yi başkası oynar kuvvetli ihtimal. Veya hiç Jodie görmeyiz üstte yazdığım ile devam eder full hikaye.

Oyun geliştiriyorum ve adını Beyond Souls koyacaktım yakın zamanda bu oyunu görüp vazgeçtim.
Maalesef de çıkmayacakmış, oyunu yapan stüdyo oyunun yapımından vzgeçmiş diye duydum.

Okuduğum makalelerde genelde öyle bi amacımız yok ama eğer çıkarırsak da hikaye
Zoey'in
hikayesi üzerinden devam edecek deniliyor. Ha velev ki çıkarsa Elliot Page de erkek olduğu için Jodie'yi başkası oynar kuvvetli ihtimal. Veya hiç Jodie görmeyiz üstte yazdığım ile devam eder full hikaye.
Siz yazınca hatırladım, Ellen Page ameliyatla erkek olmuştu ve şimdi Elliot Page ismini kullanıyor. Muhtemelen günün birinde resmi olarak oyunun çıkışı duyurulursa sizin belirttiğiniz seçeneklerden biri üzerinde gidebilirler.

Son düzenleme:
Keşke çıksa çok sevmiştim ilk oyunu ama 9 sene sonra devam edeceklerini sanmam.
9 sene mi, neyi demek istedin ?
1667065487359.png

Okuduğum makalelerde genelde öyle bir amacımız yok ama eğer çıkarırsak da hikaye
Zoey'in
hikayesi üzerinden devam edecek deniliyor. Ha velev ki çıkarsa Elliot Page de erkek olduğu için Jodie'yi başkası oynar kuvvetli ihtimal. Veya hiç Jodie görmeyiz üstte yazdığım ile devam eder Full hikaye.

Erkek olma olayı varsa büyük ihtimalle dediğiniz şekilde hikaye devam eder. Bir gün belki 2.oyun gelir.

Normalde 2013'te çıktı Google'dan bakabilirsin Steam'e 2020 de gelmiş. Veya Detroit ile karıştırılmış.

Siz yazınca hatırladım, Ellen Page ameliyatla erkek olmuştu ve şimdi Elliot Page ismini kullanıyor. Muhtemelen günün birinde resmi olarak oyunun çıkışı duyurulursa sizin belirttiğiniz seçeneklerden biri üzerinde gidebilirler.
Dediğim senaryo olursa da şöyle bir saçmalık çıkıyor ortaya.
Jodie'nin içinde Aiden'in olmasının sebebi doğumda ölen kardeşinin ruhunun Jodie'nin içine geçmesi. Ama Zoey'i Jodie olarak biz doğurtuyoruz fakat ölü bir kardeşi doğmuyor. Buna rağmen Zoey'de de aynı güçten varmış gibi gösteriliyor oyunun sonunda. Araştırdım fakat bu konuyla alakalı bir bilgi bulamadım sanırım senaristler akıl edememiş.
Sırf şu olayın aslını öğrenmek için bile 2. oyunun çıkmasını isterdim. Belki de bizi böyle düşünmeye iterek ilerde 2. oyun çıkarsa merak edip alalım diye yapılmış da olabilir. Bu da 2. oyun çıkabilir düşüncesine itiyor beni sürekli.

Geri
Yukarı