Beyond Two Souls ve Heavy Rain vs Detroit Become Human

Takemura

Hectopat
Daha fazla  
Başka bir oyun almak için 60 TL bütçem var şu anda ve hangisini almalıyım bilmiyorum açıkçası. Özellikle E-Tail'de indirimde olması ve Steam'de zamlanması yüzünden alıyorum ama oynarımda. Şimdi Detroit ve Beyond Two Souls'a çoğu kişi iyi diyor ama Heavy Rain aynı şekilde değil, çok karamsar falan diyorlar ve bu beni kararsız bıraktı hangisini almam konusunda. Direkt 60 TL'ye sadece Detroit mi almalıyım yoksa 30 30 olmak üzere Beyond Two Souls ve Heavy Rain mi almalıyım? Önerileriniz için teşekkürler.

Beyond Two Souls ve Heavy Rain oynamadan Detroit'e geçmeyin. Heavy Rain gayet iyi oyundur.

O zaman dediğiniz gibi bu iki oyunu alsam daha iyi olur hocam.

Üçü arasında bir sıralama yapsam şöyle olurdu:

1. Heavy Rain.
2. Detroit: Become Human.
3. beyond: Two Souls.

Aslında dediğim gibi beni biraz Heavy Rain korkutuyordu ama övdüğünüze göre yine de denemeye değer. Hem de 2 oyun daha uzun bir oynayış süresi verir.

Hikayeleri bağdaşmıyor ama yapım yılları fark ediyor. Hepsi bağımsız ve güzel hikayelere sahip, Detroit en güncel versiyonu ikisini oynadıktan sonra farkı anlarsınız.

Hocam sanki Detroit'e daha güzel dediniz diğerlerine göre veya ben öyle anladım :D Şimdi Beyond two sould ve Heavy Rain alırsam bir daha Detroit alamam çünkü fiyatı çok arttı ve bu fiyata düşeceğini sanmıyorum.

Steam'de üçüne de zam geldi bence Etail'de indirim bitmeden üçünü de alın.

Hocam maalesef 120 TL bütçem yok ama 90 TL verebilirim bu kadar övmeye göre :D

Aslında özet olarak hepsini oynamanız gerektiğini söylüyorum :D Detroit ile ilgili de fikrimi ekstra belirtmek istedim çünkü daha farklı ve "son" çeşitliliği daha fazla.

Hocam o zaman bütçemi 90 TL'ye çıkarsam daha iyi olur ama daha kuruş çıkmaz :D Şimdi Detroit cepte yanına Beyond Two Souls mu yoksa Heavy Rain mi almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı