Beyond: Two Souls vs Heavy Rain vs Detroit

• Konuyu başlatan Soux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 149
Güvenilirdir hocam, sosyalde indirim konusu mevcut, benimde 3-4 steam keyi aldığım sitedir. 200 lira fazla vermeyin boşuna.
Hocam şuanda görüyorum God Of War da 300 tl ye satılıyor açıkcası baya bi şaşırdım. Almayı düşünüyordum epic games indirimlerinde vazgeçmiştim, steam versiyonu için 300 tl verilir diye düşünüyorum. Aynı şekilde Horizon Zero Down, Heavy Rain de baya ucuzmuş, daha önceden de duymuştum burayı ama alışveriş yapmamıştım sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum zaten teşekkürler öneri için.

Hocam şuanda görüyorum God Of War da 300 tl ye satılıyor açıkcası baya bi şaşırdım. Almayı düşünüyordum epic games indirimlerinde vazgeçmiştim, steam versiyonu için 300 tl verilir diye düşünüyorum. Aynı şekilde Horizon Zero Down, Heavy Rain de baya ucuzmuş, daha önceden de duymuştum burayı ama alışveriş yapmamıştım sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum zaten teşekkürler öneri için.
Rica ederim ben The Quarry , God of war , Detroit ve bir oyun daha aldım hatırlamıyorum şuan 1 ayı geçkin süredir hesabımdalar fiyatlar uygun dediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Geri
Yukarı