Beyoyun'a kesinlikle güvenmeyin

Yoscen

Centipat
Arkadaşlar Instagram sayfasında görmüşsünüzdür, sakın bunlara itibar etmeyiniz. Sözde listede 20 civarı oyun var bilerek birkaç tane dandik oyun ekliyorlar ve sürekli olarak o oyunları bilerek çıkarıyorlar. Sizde şansa geldi sanmayın adamı ayakta uyutuyorlar bugün 2 kez key aldım suç bizde saflık edip heves ettim. Bu ve bunun gibi sayfalara asla güvenmeyin, gidin adamakıllı Steam'den indirim bekleyin ve öyle olan gidip kimsenin adını duymadığı Çinli Kore'li oyunlar arasında bulursunuz kendinizi, demedi demeyin. Ben yandım kimsenin yanmasını istemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230626_202828.jpg
    IMG_20230626_202828.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 174
  • Screenshot_2023-06-26-20-34-25-309_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-06-26-20-34-25-309_com.instagram.android.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 165
  • Screenshot_2023-06-26-20-34-21-921_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-06-26-20-34-21-921_com.instagram.android.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 170
Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'dan alınan şeyler pek güvenli değildir. Güvenilir siteleri önenirim.
Yalnızca Instagram değil key satan sitelerin çoğu için aynı şey geçerli. Yok altın-elmas paket Steam key diye 10-20 TL'ye rastgele key satıyorlar hiç birinden işe yarar elle tutulur bir oyun çıkmıyor. 10-20 TL'ye rastgele key muhabbetine inanmaktan vazgeçin.

Merhaba sayfanın yöneticisiyim Instagram'dan sağ olsun bir arkadaş linki atıp açıklama istedi görmemiştim.

Sayfayla ben ilgilenemediğim zaman ilgilenen arkadaşlar var gerçekten attığın SSleri görünce ben bile dedim acaba bir yanlış mı yaptılar ve konuyu açma tarihinden yola çıkarak yaklaşık 1 saatimi konuşmayı ve kim olduğunu bulmaya ayırdım.

Sonuç açıkçası beni çok şaşırtmadı konu hakkında detay vermeyerek öyle bir anlatmışsın ki sanki gerçekten bir mağduriyet, dolandırma var gibi duruyor tüm konuşmayı inceledim aşırı detaylı bir şekilde tüm sorularına cevap ve yanıt bulmuşsun. Liste garantili paket almışsın ve gelen oyunlar listeden gelmiş.

Gelen oyunları beğenmemişsin olabilir fakat hepsi verilen garantiyi yerine getirmiş o listeden çıkmış her aldığın key de mutlaka listedeki en pahalı oyun veya istediğin oyun gelir gibi bir iddiamız yok olamaz da sistemin mantığına aykırı. CS:GO'da bir kasa maliyeti yaklaşık 100 TL fakat içinden %90 ihtimalle mavi, Steam Pazarında 2-3 TL değeri olan skin geliyor. Bu durumda Steam sizi Mağdur etmiş mi oluyor?

Aldığın key sayısı 2 idi sanırım ve listeden gelmiş her türlü eleştiriye açığız buraya gelip ben aldım kötü oyun geldi de diyebilirsin fakat yazdıkların parası elinden alınıp engellenmiş veya yaklaşık 50 kod almış bir müşteri gibi duruyor ve bu haksız karalama ve iftiradan başka bir şey değil.

Yaptığın hoş bir durum değil gerçekten bir mağduriyet var sanıp yaklaşık 1 saatimi geçmiş konuşmaları taramak ve seni aramak ile geçirdim konuşmanın en azından senin paylaştığın bölümünün tam ekranını bırakıyorum, lütfen böyle durumlarda herhangi bir sayfayı veya kişiyi haksız yere karalama yapma. Bir anlık sinirle yazdığını umuyorum. Aramızı düzeltmek adına sayfaya mesaj atarsan bir adet 850 TL garantili key benim hediyem olsun kim bilir belki güzel oyun çıkarır bu sefer hakkımızda güzel bir konu açarsın :) Hayırlı forumlar.

photo_2023-07-11_02-55-23.jpg

Merhaba sayfanın yöneticisiyim Instagram'dan sağ olsun bir arkadaş linki atıp açıklama istedi görmemiştim.

Sayfayla ben ilgilenemediğim zaman ilgilenen arkadaşlar var gerçekten attığın ssleri görünce ben bile dedim acaba bir yanlış mı yaptılar ve konuyu açma tarihinden yola çıkarak yaklaşık 1 saatimi konuşmayı ve kim olduğunu bulmaya ayırdım.

Sonuç açıkçası beni çok şaşırtmadı konu hakkında detay vermeyerek öyle bir anlatmışsın ki sanki gerçekten bir mağduriyet, dolandırma var gibi duruyor tüm konuşmayı inceledim aşırı detaylı bir şekilde tüm sorularına cevap ve yanıt bulmuşsun. Liste garantili paket almışsın ve gelen oyunlar listeden gelmiş.

Gelen oyunları beğenmemişsin olabilir fakat hepsi verilen garantiyi yerine getirmiş o listeden çıkmış her aldığın key de mutlaka listedeki en pahalı oyun veya istediğin oyun gelir gibi bir iddiamız yok olamaz da sistemin mantığına aykırı. CS:GO'da bir kasa maliyeti yaklaşık 100 TL fakat içinden %90 ihtimalle mavi, Steam pazarında 2-3 TL değeri olan skin geliyor. Bu durumda Steam sizi mağdur etmiş mi oluyor?

Aldığın key sayısı 2 idi sanırım ve listeden gelmiş her türlü eleştiriye açığız buraya gelip ben aldım kötü oyun geldi de diyebilirsin fakat yazdıkların parası elinden alınıp engellenmiş veya yaklaşık 50 kod almış bir müşteri gibi duruyor ve bu haksız karalama ve iftiradan başka bir şey değil.

Yaptığın hoş bir durum değil gerçekten bir mağduriyet var sanıp yaklaşık 1 saatimi geçmiş konuşmaları taramak ve seni aramak ile geçirdim konuşmanın en azından senin paylaştığın bölümünün tam ekranını bırakıyorum, lütfen böyle durumlarda herhangi bir sayfayı veya kişiyi haksız yere karalama yapma. Bir anlık sinirle yazdığını umuyorum. Aramızı düzeltmek adına sayfaya mesaj atarsan bir adet 850 TL garantili key benim hediyem olsun kim bilir belki güzel oyun çıkarır bu sefer hakkımızda güzel bir konu açarsın :) hayırlı forumlar.

Eki Görüntüle 1856992

Bende senden almıştım hep dandik oyun geldi.
Ve bir tane hediye edeceğim dedin etmedin. Bundan 3ay önce.

Arkadaşlar Instagram sayfasında görmüşsünüzdür, sakın bunlara itibar etmeyiniz. Sözde listede 20 civarı oyun var bilerek birkaç tane dandik oyun ekliyorlar ve sürekli olarak o oyunları bilerek çıkarıyorlar. Sizde şansa geldi sanmayın adamı ayakta uyutuyorlar bugün 2 kez key aldım suç bizde saflık edip heves ettim. Bu ve bunun gibi sayfalara asla güvenmeyin, gidin adamakıllı Steam'den indirim bekleyin ve öyle olan gidip kimsenin adını duymadığı Çinli Kore'li oyunlar arasında bulursunuz kendinizi, demedi demeyin. Ben yandım kimsenin yanmasını istemiyorum.
Gerçekten haklısın banada çok kötü oyunlar geldi. Ayni sayfadan aldım.

Evet, kendisi dolandırıcıdır. Listedeki oyunlar sadece kötü oyunlar. 3 adet key satın aldım ama ne hikmetse hepsi kötü çıktı. Bak sen şu işe. Cybercube, upside down ve poly ısland adlı oyunlar çıktı. Diğer konulara bakarsanız aynı oyunların sürekli çıktığını görebilirsiniz. Kesinlikle almayın aldırmayın. Ben DM'den baskı yapıp yorumlara dolandırıcı olduğunu yazdığımda engelledi. 180 TL çöp oldu. Hakkımı helal etmiyorum. @TolgaB36

Evet, kendisi dolandırıcıdır. Listedeki oyunlar sadece kötü oyunlar. 3 adet key satın aldım ama ne hikmetse hepsi kötü çıktı. Bak sen şu işe. Cybercube, upside down ve poly ısland adlı oyunlar çıktı. Diğer konulara bakarsanız aynı oyunların sürekli çıktığını görebilirsiniz. Kesinlikle almayın aldırmayın. Ben DM'den baskı yapıp yorumlara dolandırıcı olduğunu yazdığımda engelledi. 180 TL çöp oldu. Hakkımı helal etmiyorum. @TolgaB36

Kardesim Instagram sayfalarindan alışveriş yapılmayacağını öğrenmiş oldun bu şekilde. Bir soğuk su iç yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı