Beypazarı vs Kızılay

Hocam iyi yandan düşünürseniz, zararları yok. 20 yaşında olup yanlış bilgi veren de var bu forumda. Onlar yerine bunları seçerim.

Evet evet kesinlikle haklısınız. Bunlar daha çok sürü psikolojisi gibi, araba sorsan hayatında görmemiştir ama supra diye bağırmaya başlar.

Beypazarı, İnişdibi ve Kızılay maden sularının CEO'ları bir kafede buluşurlar. Garson onlara ne istediklerini sorar. Kızılay CEO'su ben Kızılay Maden suyu alayım der. İnişdibi CEO'su ben İnişdibi Maden suyu alayım der. Beypazarı CEO'su ise ben bir bardak su alayım der. Onların maden suyu CEO'ları olduğunu bilen garson Beypazarı CEO'suna neden Beypazarı istemediğini sorar. CEO ise garsona "İkisi de su istedi, bende onlara uyuyorum" der.

Beypazarı, İnişdibi ve Kızılay maden sularının CEO'ları bir kafede buluşurlar. Garson onlara ne istediklerini sorar. Kızılay CEO'su ben Kızılay Maden suyu alayım der. İnişdibi CEO'su ben İnişdibi Maden suyu alayım der. Beypazarı CEO'su ise ben bir bardak su alayım der. Onların maden suyu CEO'ları olduğunu bilen garson Beypazarı CEO'suna neden Beypazarı istemediğini sorar. CEO ise garsona "İkisi de su istedi, bende onlara uyuyorum" der.
Bu sertti.

İkisini de açın bir ondan bir ondan için anlarsınız. Kızılay daha ağır ve asidi hızlı kaçıp su gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı