BF 2042 4,99$

PC'de bile yamuk yumuk çalışan, baştan savma oyun yapıp üzerine de bomba atar gibi eski nesil konsollara atıyorlar ortalık alev alıyor.

Bu herifler CDPR gibi düzeltmekle de uğraşmazlar 2 ay dolmadan indirim yağmuruna tutulması bunun göstergesi. 2-3 sene sonra 20 yıllık Battlefield 1942 oyuncu sayısının bile altına düşer bu görürsün.

Bu marketin yaptığı bir kampanya. EA'dan bahsediyoruz. Sizce indirim mümkün mü?

Cyberpunk'ın o kadar iyi reklamını yaptılar ki hayatımda ön sipariş verdiğim 5 oyundan biridir. Yaram var yani atlatamadım.

Bu marketin yaptığı bir kampanya. EA'dan bahsediyoruz. Sizce indirim mümkün mü?

Kesinlikle adamlar 70$ bırak belli ki yarısına bile satamamışlar. Birkaç ayda artık toz tutmuş CD'ler zararına gel vatandaş üçü bir lira noktasındalar demek ki.

Oyunu ön sipariş vererek aldım. Dedim Battlefield 4 gibi bunu da düzeltirler. Fakat bu oyunu yapan kemik kadro çalışanlarının DICE'tan ayrıldıklarını bilmiyordum. Bu durumu öğrenince verdiğim paranın hiç olduğunu anladım. Oyunu 200 saat oynadım 2 haftadır girmiyorum. İade etme hakkınız var ise hiç düşünmeden iade edin.

Fotoğrafın sahibi kampanya sayesinde aldı diye biliyorum onu. Her yerde 5 dolar değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…