BF 2042 4,99$

PC'de bile yamuk yumuk çalışan, baştan savma oyun yapıp üzerine de bomba atar gibi eski nesil konsollara atıyorlar ortalık alev alıyor.

Aslında gönderme yaptım Cyberpunk'da çok hızlı düştü ve başarısızlık tabii ki bu oyun daha büyük hayal kırıklığı o ayrı ama son yıllarda gördüğüm en kötü düşüş bu iki oyunda oldu.

Bu herifler CDPR gibi düzeltmekle de uğraşmazlar 2 ay dolmadan indirim yağmuruna tutulması bunun göstergesi. 2-3 sene sonra 20 yıllık Battlefield 1942 oyuncu sayısının bile altına düşer bu görürsün.

Oyun daha çıkmadan, beta zamanlarında, çok iyi olacak öyle böyle uçacak şimdiden önsipariş verdim siz de verin diyen bir arkadaş vardı. Daha oyun çıkmadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun, yakın zamanda Cyberpunk örneği var dediğimde oyun şu anda çok iyi çıkınca farklı mı olacak demişti. Şimdi ne yapıyor acaba kendisi. :D

Cyberpunk'ın o kadar iyi reklamını yaptılar ki hayatımda ön sipariş verdiğim 5 oyundan biridir. Yaram var yani atlatamadım.

Bu marketin yaptığı bir kampanya. EA'dan bahsediyoruz. Sizce indirim mümkün mü?

1 ay dolmadan 600 TL'den 320 TL'ye düştü., şimdi de 277 TL Steam'de. O değil de bu neymiş yahu.

Screenshot_1.jpg

Oyunu ön sipariş vererek aldım. Dedim Battlefield 4 gibi bunu da düzeltirler. Fakat bu oyunu yapan kemik kadro çalışanlarının DICE'tan ayrıldıklarını bilmiyordum. Bu durumu öğrenince verdiğim paranın hiç olduğunu anladım. Oyunu 200 saat oynadım 2 haftadır girmiyorum. İade etme hakkınız var ise hiç düşünmeden iade edin. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı