BF 2042 Erken Erişime Açıldı!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Saat 11.00 itibarıyla eğer Gold veya Ultimate paketi ön siparişle aldıysanız ya da EA Play abonesiyseniz (10 saat deneme süresi) indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer beğenirseniz de, 1 aylık EA Play alıp %10 indirimle oyunu alabilirsiniz. Beta'daki sistem gereksinimlerinde de iyileştirmeye gidilmiş, sistem gereksinimleri için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

İndirme boyutu: 47.07 GB.

Ekran görüntüsü 2021-11-12 110649.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu biraz once denedim 2 saat boyunca oynadım ve oyunu alasım geldi ancak oyunda optimizasyon sorunu ve ufak hatalar gözüme çarptı oyunda bunlar dışında oyun cidden güzel olmuş oyun en sevmediğim şey ise ana menu çok kötü olmuş keske eski Battlefield gibi olsaydı ancak oyun yeni çıktı belkim ileride düzeltirler RX 5600XT Ryzen 5 2600 sistemimde denedim ancak Ultra ayarlarda takilma sorunları ve FPS düşüklüğü yaşadım ancak oyundaki ayarları high çekince oyundaki donmalar gitti sadece takılmalar devam ediyordu tamamen Low çekince ise oyun yağ gibi akıyordu benim görüşlerim bu kadar fazla oynamadım ancak hemen alınmaz gibi sorunlu bir çıkış yapmış oyun biraz beklemek gerekiyor ve biz erken denediğimz için ilk gün yaması gelecektir sanırsam oyuna herkese bu günlük iyi günler dilerim.

@volkankelebek açıkçası seninle neredeyse aynı sistemimiz ama ben cbp açmadan 60 FPS alamadım. Orta ayarlarda genelde 60 FPS alabildim. Yarın cbp kapalı ve yüksek ayarlarda deneyeceğim.

Oyundaki optimizasyon cidden sağlam olsaydı direk on sipariş ile alırdım ama sağlam değildi maalesef inşallah çıkış gününde bir güncelleme yayınlanırda oyun toparlar onun dışında oyun güzeldi beğendim ben.

Geri
Yukarı