BF 2042 erken erişim indirmesi aktif!

Girmeye çalıştım bi menüye falan bakayım diye böyle hata aldım. İşin kötü tarafı benim karta en son güncelleme 5 ay önce gelmiş :/ Sapphire r9 380 nitro var ben de sanırım oyunu oynayamıycam.

asdasd.png

@Heavenly Saçmalık gerçekten. Millet girişi seviyesi RX550 ile oyuna erişebiliyor, biz R9 380 ile oyuna giremiyoruz. DICE'ın ve AMD'nin bir çözüm bulması şart bu konuya.

@Heavenly Saçmalık gerçekten. Millet girişi seviyesi RX550 ile oyuna erişebiliyor, biz R9 380 ile oyuna giremiyoruz. DICE'ın ve AMD'nin bir çözüm bulması şart bu konuya.

Videoda ki şeyi yapıp girebildim sabah ama 50 fps aldım genelde ve çok takılma yaşadım sildim betayı :( belki sabit 60 fps alırım diyordum hevesim kursağımda kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de hemen indirmeye basladim. Cok tesekkurler bildiri icin

1633534856854.png

Hatta ultra grafiklerle oynamaya bile basladim :)

1633535739110.png

Son düzenleme:
RX 580 4GB ile LOW ayarlarda bile 60 FPS'yi çok nadir gördüm.
Bende de Rx 580 var,sabahtan beri youtuba biri test videosu atsın diye bekliyorum senin yorumun üzdü beni :( yavaş yavaş testleri atmaya başladılar high ayarlarda 40-45 veriyor galiba oyunda aşırı derecede kasma hissetmiyorsak denemek için yeter bence

Yeni konular

Geri
Yukarı