BF 2042 ve Ready or Not iade edilip Baldur's Gate 3 alınmalı mı?

Bilmiyorum maalesef.

Destek hattını aradım NFC bulunmuyorsa İş Bankası'na gidip oradan talep oluşturmamız gerekiyormuş uğraşdur şimdi. Örnek veriyorum Papara'dan bloke kaldırması o kadar basitti ki arıyordum temsilciye bile bağlanmadan şifre girip direkt kaldırıyordu.

Dostum, Ready or Not baya iyi bir oyun haline gelicek ve şu an fiyatı aşırı ucuz ve 100TL den çok fazla edebilecek bir oyun. Bence büyük bir fırsat Ready or Not. Eğer Tactical Shooter'a ilgin varsa bence kalsın. Ayrıca Modlar ile çok keyifli bir oyun Ready or Not. Kesinlikle modlamanı öneririm.

Boş yapmayın. Siz böyle bir oyun yapında görelim.

Bence iade etmeyin ikisini de, 200 TL açığınız varsa kapatmayı bekleyin. CS'dr item düşürülebilir ya da ailenizden alın

Hocam BF2042 cidden sarıyor mu bilmediğimden soruyorum?

Hocam BF2042 cidden sarıyor mu bilmediğimden soruyorum?
Battlefield V'i yüzlerce saat oynadıktan sonra EA Play ile otuz saat kadar denemiştim ve açıkçası BFV kadar olmasa da keyif almıştım. Sezon 6'nın gelmesiyle birlikte oyunun artık olması gereken hale geldiğini ve oynamaya değer olduğunu duydum, indirimi de görünce satın aldım. Yani indirimde satın aldıysanız sarar.

Steam dolarla olacak ya EA Play'i de mi dolarla alacağız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…