BF1 Aktifliği neden düştü?

MrGogglesakay

Centipat
Yer
Archdragon Peak
Bugün Battlefield 1'e girdim ve beni boş sunuculara attı. Geçen günlerde hep dolu sunuculara girebilirken bugün sunucularda 5 - 10 kişi aktifti. Neden öyle oldu, ban falan mı yedim? (Operasyon Modu).

Son düzenleyen: Moderatör:

BerxY

Decapat
Makaleler
1
Sunucu tarayıcıdan gerekli filtrelemeyi yapıp oradan oyun bulun.

Pratzkaa

Picopat
Ben de çölde oyun arayınca aynısı oldu. Neredeyse kimsenin olmadığı bir sunucuya attı, anlamadım.

CanGüney

Kilopat
Yer
Antalya
Yıllardır BF1 oynarım en büyük sorunu bu. Hep boş sunucuya atıyor. Oyuncusu olan bir tane sunucuyu gözüne kestir ve o sunucuyu favorilerine ekle, sürekli orda oyna.

KS
MrGogglesakay

MrGogglesakay

Centipat
Yer
Archdragon Peak
Sunucu tarayıcıdan gerekli filtrelemeyi yapıp oradan oyun bulun.
Hocam orayıda denedim fakat oradada 64 kişilik sunucular vardı ve 4 tanesi falan doluydu, filtrelerimin hepsi bomboştu bütün hepsine bakmama rağmen doğru düzgün sunucu bulamadım.
Yıllardır BF1 oynarım en büyük sorunu bu. Hep boş sunucuya atıyor. Oyuncusu olan bir tane sunucuyu gözüne kestir ve o sunucuyu favorilerine ekle, sürekli orda oyna.
Hocam keşke konuyu açtıktan sonra oyunu silmeseydim ban yedim diye oyunu sildim Allahtan internetim iyi. 😅

4bdulkadir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Hocam orayıda denedim fakat oradada 64 kişilik sunucular vardı ve 4 tanesi falan doluydu, filtrelerimin hepsi bomboştu bütün hepsine bakmama rağmen doğru düzgün sunucu bulamadım.

Hocam keşke konuyu açtıktan sonra oyunu silmeseydim ban yedim diye oyunu sildim Allahtan internetim iyi. 😅
BF5'e de özel serverlar geldiği için sanırım biraz oraya da yığılma oldu şuan.

Liquido

Hectopat
Serverları manuel olarak listeden bulup girin. Bir de filtre ayarlarını iyice kontrol edin. Free slots kısmı bazen açık oluyor ona göre ya boş server ya da sadece ful dolu server gösterdiği oluyor.

ragnarock492

Decipat
Makaleler
1
BF1'e dönmeyi düşünüyordum bu konu biraz korkuttu beni. Server yok mu cidden? Özel sunucular yoktu ben oynarken bilgilendirebilirseniz sevinirim durumlar nedir akşam saatlerinde boşu boşuna yüklemeyelim oyunu.

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
BF4'te oyuncu sayısı da arttı şu günlerde.

KS
MrGogglesakay

MrGogglesakay

Centipat
Yer
Archdragon Peak
1611585782070.png

Olmadı onu indirip deniyeceğim.
Hocam biraz konu dışı olacak fakat profilinize nasıl gif koydunuz biraz aydınlatabilir misiniz bir farklı konuda?

Yeni konular

Yukarı