BF1 dalgalı GPU kullanımı

Maggie

Picopat
Yetersiz bilgi vermek
MSI Afterburner programı ile bu sonuçları elde ettim. Aniden %0'a düşüyor, sonra 20'lere 30'lara çıkıyor, sonra %100'e çıkıp tekrar %0'a düşüyor. Random sayılardan oluşuyor resmen ekran kartı kullanımım.

MSI Afterburner programı ile bu sonuçları elde ettim. Aniden %0'a düşüyor, sonra 20'lere 30'lara çıkıyor, sonra %100'e çıkıp tekrar %0'a düşüyor. Random sayılardan oluşuyor resmen ekran kartı kullanımım.

MSI Afterburner programı çok dengesiz bir program bazen kartların fan ayarlarını değiştiriyor vesaire başka tarz programlar kullanabilirsin.

Sistemimi yazmamıştım çünkü MSI programı ekran kartı kullanımı %0, %100 gibi ani değişiklikler oluyor olarak göstermesine rağmen FPS değerlerimde bir sorun yoktu. Sistemimdeki parçalar arızalı değildi, darboğaz oluyor olsa bile %0'dan %100'e çıkıp geri %0 a düşmezdi. Zaten MSI programını açtıktan sonra oyun kitlenip kapandı. Programda bir sıkıntı vardı.

Fakat moderatörler ceza verdikleri için yazı yazamadım. Burada sorduğum soru, 'programda böyle sorunlar olabiliyor mu?' gibisindendi. Neyse, başka bir foruma sorarım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı