BF1 hala Online için alınır mı?

ismetK0

Hectopat
Merhabalar bildiğiniz üzere Steam üzerinden çoğu oyunda bir indirim var. Ve BF1'de bunlardan biri ve 280TL gibi bir fiyattan 60TL'ye düşmekte. Sorum şu ben bu oyunu Online'sı için almak istiyorum tabii yanında hikayesini de oynayacağım. Ben Online'ya yeni başladağımda karşımda bu oyunu 3-4 yıldır oynayan profesyonel insanlar mı gelecek yoksa benim gibi henüz daha yeni başlamış pek de bir şey bilmeyen insanlar mı? Ve bir de serverlar hala Full çekmekte mi yoksa oyuncu kıtlığı dediğimiz olay yaşanıyor? Sağ olun.

BF1'in Online'ını deneyimlemedim ama oyuncu sayısı dışında hiçbir farkı olmayan BF5'den deneyimlerimle oyuna ilk başladığınız da sürekli ölüp ölüp duruyorsunuz ve karşınıza gelen oyuncular bir hayli iyi oluyor. Fakat çok değil bir 10-12 saat sonra artık alışıyorsunuz ve nasıl oynamanız gerektiğini öğreniyorsunuz ve çok daha fazla zevk almaya başlıyorsunuz. Ondan sonra birkaç tane de öğretici YouTube videosu izledin mi tadından yenmiyor. Tek emin olmadığım kısım BF1 Online'daki oyuncu sayısı olayı. Oraya da bir arkadaş açıklık getirirse kafanızda ki soru işaretleri biter diye düşünüyorum. Ayrıca ürün fiyat olarak da çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı