BF1 MSVCP120.dll ve MSVCR120.dll hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Screenshot_1.png

Arkadaşlar, Radeon ayarlarından Battlefield 1 girmeye çalıştım, böyle bir hata geldi. Origin'e girmeye çalıştığımda ise Origin tepki vermedi, anlayamadığım bir şekilde. Birde sadece MSVCP120.dll değil, MSVCR120.dll bulunamadı hatsı alıyorum. Bugüne kadar böyle bir şey yoktu anlamış değilim, sorun nedir?
VisualC++'ları çok elledim kurcaladım sildim, yükledim ondan olabilir mi?
Not: Bu hatalar düzeldi, artık bunu alıyorum;
Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun save dosyası sıkıntılıymış. Save dosyasını sildikten ve Steam Cloud'u devre dışı bıraktıktan sonra oyunu açabildik.
O zaman çözüm önerisi yapmama gerek yok. Çünkü o tür programlar Windows dosyalarına da zarar veriyor çözümü de çok uğraştırır. En kısa yolu Windows onarma veya format. Alternatif olarak yeni kullanıcı açıp oradan da redistleri silmeden tüm redist sürümlerini üstüne kurun. Oyunu silip yeniden yükleyin setup dosyaları varsa. Hemen çalıştırmayın sfc /scannow da yapıp Direct X 2010 standalone kurulumunu yapın.
Unlocker gibi programlar kullandı arkadaş yönetici izni olayı yani. Reditsleri sildi sonra tamamiyle geri yükledi, eksiksiz bir şekilde. Oyunun açılmasına az kalmıştı.
O zaman çözüm önerisi yapmama gerek yok. Çünkü o tür programlar Windows dosyalarına da zarar veriyor çözümü de çok uğraştırır. En kısa yolu Windows onarma veya format. Alternatif olarak yeni kullanıcı açıp oradan da redistleri silmeden tüm redist sürümlerini üstüne kurun. Oyunu silip yeniden yükleyin setup dosyaları varsa. Hemen çalıştırmayın sfc /scannow da yapıp Direct X 2010 standalone kurulumunu yapın.
Oyunun dosyalarıda tam. @Murat5038

Dediğim gibi zorla silme yazılımı bahsettiğiniz de. Bunlara hiç gerek yoktu.
Tek kaçar yolu format mı diyorsunuz? @Murat5038
@Murat5038 Hocam TeamWiewer ile bir baksanız?
@Murat5038
Ayrıca bu oyunun crash dosyası.

Son düzenleme:
Yukarıda yazdığım gibi yöntemleri yazdım format harici yapacaklarınızı yapın çözülmezse format atın.
@Murat5038 Önerileriniz için teşekkür ederim. Önerileriniz doğrultusunda C diskine yani Windows'un olduğu diske format atma kararı aldım, ve attım en güncel sürümü ile. Şuan oyunu yeniden indiriyorum. Eğer sorunum çözülmezse yardımcı olur musunuz?
Yukarıda yazdığım gibi yöntemleri yazdım format harici yapacaklarınızı yapın çözülmezse format atın.
Format çözmedi hocam, bilgilendirmek istedim @Murat5038. @NookumPie gece ilgileneceğini söyledi.

Son düzenleme:
Oyunun save dosyası sıkıntılıymış. Save dosyasını sildikten ve Steam Cloud'u devre dışı bıraktıktan sonra oyunu açabildik.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı