BF1 MSVCP120.dll ve MSVCR120.dll hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Screenshot_1.png

Arkadaşlar, Radeon ayarlarından Battlefield 1 girmeye çalıştım, böyle bir hata geldi. Origin'e girmeye çalıştığımda ise Origin tepki vermedi, anlayamadığım bir şekilde. Birde sadece MSVCP120.dll değil, MSVCR120.dll bulunamadı hatsı alıyorum. Bugüne kadar böyle bir şey yoktu anlamış değilim, sorun nedir?
VisualC++'ları çok elledim kurcaladım sildim, yükledim ondan olabilir mi?
Not: Bu hatalar düzeldi, artık bunu alıyorum;
Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun save dosyası sıkıntılıymış. Save dosyasını sildikten ve Steam Cloud'u devre dışı bıraktıktan sonra oyunu açabildik.
Öncelikle yapılan yanlışları düzeltelim.

Silkroad!?

DirectX 11 yüklemeli bir paket değil... Windows ile otomatik geliyor.

D3d8.dll sildirilmesi gerekilen bir DLL değil...

Oyundaki son durumu bildirin. Nasıl bir hata alıyorsunuz? Bunu tam olarak açıklayın şu an ve yeniden rapor alıp atın.
Byrun bu LogFile dosyası.
Oyunda aldığım hata yok denilebilir. "Oyna" tuşuna basıyorum oyunda görünüyorum, herhangi bir tepki almıyorum, 5 saniye sonra çevrimiçi olmuş oluyor durumum. @NookumPie
@Mr.Acar
Byrun bu LogFile dosyası.
Oyunda aldığım hata yok denilebilir. "Oyna" tuşuna basıyorum oyunda görünüyorum, herhangi bir tepki almıyorum, 5 saniye sonra çevrimiçi olmuş oluyor durumum. @NookumPie
@Mr.Acar
Ne yapmam gerekli?
@NookumPie @Mr.Acar Lütfen biriniz yardımcı olsun 5 gündür kimse yardımcı olmuyor resmen oyuna hiçbir şekilde giremiyorum.
Ne yaptıysak ne ettiysek hiçbir şekilde yapamadık lütfen ilgilenin @Mr.Acar @Recep Baltaş @NookumPie
@NookumPie Aktifken hazır bakar mısınız?

Son düzenleme:
Musait bi’ vakitte ilgilenecegim merak etmeyin, farkli konulari bana ulasmak icin kullanmayin lutfen.

Musait bi’ vakitte ilgilenecegim merak etmeyin, farkli konulari bana ulasmak icin kullanmayin lutfen.
Anlıyorum fakat 5 gündür sürekli LogFile dosyası isteniyor ve ben atıncada hiçbir şekilde cevap verilmiyor, bu durum beni cidden çok sıktı. @NookumPie

Su siralar biraz yogunum, uygun vakitte bakacagim merak etmeyin, en gec yarin. En olmadi Teamviewer ile baglanip deneriz.

Su siralar biraz yogunum, uygun vakitte bakacagim merak etmeyin, en gec yarin. En olmadi Teamviewer ile baglanip deneriz.
Çok iyi olur, müsait olduğunuz bir vakit buraya yazarsanız TeamWiewer id ve şifresini yazarım ya da kullandığınız bir platform var mı discord gibi? İsminizi verin ekleyeyim. @NookumPie
Çok iyi olur, müsait olduğunuz bir vakit buraya yazarsanız TeamWiewer id ve şifresini yazarım ya da kullandığınız bir platform var mı discord gibi? İsminizi verin ekleyeyim. @NookumPie

Son düzenleme:
Sistemsel bir sıkıntı göremedim. Teamviewer ile bağlanıp bakmam gerekecek.

Oyun legal mi? Redistleri denetim masasından mı sadece sildiniz yoksa farklı silme araçları kullandınız mı?
Bir araç kullanmadıysanız ve oyun legal ise oyun dosyaları da güncel ve eksik yoksa çözümü kolay olur. Mod bir kontrol etsin çözülmezse bende devreye girebilirim, konu karışmasın diye öneri yapmıyorum.

Oyun legal mi? Redistleri denetim masasından mı sadece sildiniz yoksa farklı silme araçları kullandınız mı?
Bir araç kullanmadıysanız ve oyun legal ise oyun dosyaları da güncel ve eksik yoksa çözümü kolay olur. Mod bir kontrol etsin çözülmezse bende devreye girebilirim, konu karışmasın diye öneri yapmıyorum.
Technopattan başka bir arkadaş bir prgoramla sildi sonra hepsini yeniden yükledi. Evet oyun Legal, steamden alınma.
@Murat5038 Bu işlerden anlayan birine benziyorsunuz, müsaitseniz şimdi TeamWiewer ile bağlanabilirsiniz. Müsaitseniz yazın ID ve şifreyi yazayım.

O zaman çözüm önerisi yapmama gerek yok. Çünkü o tür programlar Windows dosyalarına da zarar veriyor çözümü de çok uğraştırır. En kısa yolu Windows onarma veya format. Alternatif olarak yeni kullanıcı açıp oradan da redistleri silmeden tüm redist sürümlerini üstüne kurun. Oyunu silip yeniden yükleyin setup dosyaları varsa. Hemen çalıştırmayın sfc /scannow da yapıp Direct X 2010 standalone kurulumunu yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı