BF1 MSVCP120.dll ve MSVCR120.dll hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Screenshot_1.png

Arkadaşlar, Radeon ayarlarından Battlefield 1 girmeye çalıştım, böyle bir hata geldi. Origin'e girmeye çalıştığımda ise Origin tepki vermedi, anlayamadığım bir şekilde. Birde sadece MSVCP120.dll değil, MSVCR120.dll bulunamadı hatsı alıyorum. Bugüne kadar böyle bir şey yoktu anlamış değilim, sorun nedir?
VisualC++'ları çok elledim kurcaladım sildim, yükledim ondan olabilir mi?
Not: Bu hatalar düzeldi, artık bunu alıyorum;
Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun save dosyası sıkıntılıymış. Save dosyasını sildikten ve Steam Cloud'u devre dışı bıraktıktan sonra oyunu açabildik.
Silkroad indir içinde var bu dosyalar :D 2005 visual, 3.5 net framework yükle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi de 0xc00007b bilmem ne hatası alıyorum kafayı yedim. Sürekli Visual C++'ları kurcaladım, sildim yükledim felan, eksik olabilme ihtimali de var, ne yapmam gerek?

Rapor oluşturup gönderin.

Göndericektim fakat ard arda 3 gün boyunca kimse ilgilenmediği için etik olmayan bir çözüm kullanarak format attım bilgisayara, çözülmezse atacağım.
Ayrıca buna benzer bir olayı Witcher 3'te yaşadım oyuna oyna butonuna basmama rağmen tepki vermemesi. Şimdi format attığım için büyük ihtmal ilk oyuna girmeye çalışmamda gerekli şeyleri yükleyecektir.
Sorunu yine yaşadım LogFile bu LogFile dosyası Witcher3'e ait. Oyuna "Oyna" tuşuna basmama rağmen oyun tepki vermiyor, oyunda görünüyorum, 5 saniye sonra çevrimiçi oluyorum geri.
@ForAnAngeL en son attığım LogFile dosyası.

Son düzenleme:
Hocam şimdide 0xc00007b bilmem ne hatası alıyorum kafayı yedim. Sürekli Visual C++'ları kurcaladım, sildim yükledim felan, eksik olabilme ihtimalide var, ne yapmam gerek?
Hex kodu okumayı bilmiyorum maalesef. Yardımcı olamıyorum.
Bir de DirectX 11 yükleyin. Öyle bakın.
Bir de dosyanızın eksik yada virüslü o yüzden güvenlik duvarı silmiş olabilir bazı dosyaları.

Aktivasyon hatası veriyor, sorun Steam kaynaklı galiba, ek olarak ekran kartının güncel sürüm olduğundan emin olun, oyunu sistem diskine kurun. Hızlıca kontrol etmem için Teamviewer ID ve şifre paylaşır mısın?

C:\Windows\System32\d3d8.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3d8.dll

Dosyalarının yedeğini aldıktan sonra konumdan silin aşağıdakini kurun.

Son düzenleme:
Aktivasyon hatası veriyor, sorun Steam kaynaklı galiba, ek olarak ekran kartının güncel sürüm olduğundan emin olun, oyunu sistem diskine kurun. Hızlıca kontrol etmem için Teamviewer ID ve şifre paylaşır mısın?

TeamWiewer yüklü değil indiriyorum şimdi.

1 291 429 134 id
g5w2x6 şifre

C:\Windows\System32\opengl32.dll
C:\Windows\SysWOW64\opengl32.dll

1 291 429 134 ID

Öncelikle yapılan yanlışları düzeltelim.
Silkroad!?

Hex kodu okumayı bilmiyorum maalesef. Yardımcı olamıyorum.
Bir de DirectX 11 yükleyin. Öyle bakın.
Bir de dosyanızın eksik ya da virüslü o yüzden güvenlik duvarı silmiş olabilir bazı dosyaları.
DirectX 11 yüklemeli bir paket değil... Windows ile otomatik geliyor.

C:\Windows\System32\d3d8.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3d8.dll

D3d8.dll sildirilmesi gerekilen bir DLL değil...

TeamWiewer yüklü değil indiriyorum şimdi.

1 291 429 134 ID

Oyundaki son durumu bildirin. Nasıl bir hata alıyorsunuz? Bunu tam olarak açıklayın şu an ve yeniden rapor alıp atın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı