BF1 Online vs BF5 Online

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar hazır indirimdeyken ikisinden birini almayı düşünüyorum. Sırf multiplayer için alacağım hikaye için değil. Sizlere sorum olacak.

1- Oyuncu sayısı olarak BF1 Online mı daha fazla BF5 Online mı?
2- En az hile hangisinde var?
3- İkisinden hangisi daha uzun süre gider? Demek istediğim hangisi çok oynanmaya devam eder?
4- Genel olarak ikisi arasından hangisini almaya değer? Hangisini önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar hazır indirimdeyken ikisinden birini almayı düşünüyorum. Sırf multiplayer için alacağım hikaye için değil. Sizlere sorum olacak.

1- Oyuncu sayısı olarak BF1 Online mı daha fazla BF5 Online mı?
2- En az hile hangisinde var?
3- İkisinden hangisi daha uzun süre gider? Demek istediğim hangisi çok oynanmaya devam eder?
4- Genel olarak ikisi arasından hangisini almaya değer? Hangisini önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

BF1 de sadece nişan alıp ateş edip mermilerin gitmesi için dua ediyoruz diye hatırlıyorum xD. Bence BF5 almak daha mantıklı.

@Flatyos Hocam bir şey soracağım size. Siz mesela BFV Online girince kaç dakika odanın dolmasını bekliyorsunuz?
Hocam biraz geç oldu. Kusura bakmayın. En son oyunu 1 sene önce oynadım. O zaman baya aktifti. Halen daha aktif oynayan bir kesim var. Aktiflik açısından sizi üzmez BF5. Bu türde başka seçenekleride fazla yok zaten.

Hocam biraz geç oldu. Kusura bakmayın. En son oyunu 1 sene önce oynadım. O zaman baya aktifti. Halen daha aktif oynayan bir kesim var. Aktiflik açısından sizi üzmez BF5. Bu türde başka seçenekleride fazla yok zaten.
Sıkıntı yok hocam. Asıl siz kusura bakmayın. Ben de 1 yıl önce oynamayı bayağı çok isterdim. Ama aşırı kötü sistemim vardı. Yeni sistem alınca içimde kalan oyunları oynamaya başladım. BFV de onlardan birisi. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bugün ya da yarın BFV alacağım.

Geri
Yukarı